Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mit csináljak?...

Bankó Alexandra kérdése:

Szerintetek mit csináljak? Szeptember 8. án kellett volna megjönnie, de 8. napja, h késik! Ma vagyok a 20. dpo-n! Tüneteim megvannak! Szét szakad a hátam-derekam, fájnak a melleim-feszülnek, émelygés, hányinger, elég sokat járok pisilni is! 😉😘🤗

Figyelt kérdés

2018. szept. 16. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Istenem, mégis mit kellene csinálni szerinted? Miért nem jut eszedbe tesztet csinálni?


(Amúgy kérlek, tanulj meg helyesen írni.)

2018. szept. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy tesztet csinálj.
2018. szept. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, vajon? Vajon mit csinálj?


Javaslom keresgéld tovább magadon a vélt, vagy valós tüneteket, ahelyett hogy rápisilnél egy tesztre...

2018. szept. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Várj csak! Teszt!
2018. szept. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Teszteltem és egyszer volt halvány pozi,de azóta negatív!!
2018. szept. 16. 10:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy nem is volt pozitív, vagy elindult valami, de még sem lett belőle semmi és hamarosan megjön.
2018. szept. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Így jártam 2 hónapja is!!Csak akkor 2 hét késés után bejelentkeztem az orvoshoz, azt hittem baj van!!Aznap délután megjött a nemvárt!! 😵
2018. szept. 16. 10:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen. Ezért óva intenek az orvosok a korai teszteléstől, mert csak felesleges fájdalmat okozunk magunknak. Egy nő életében 2-3 kémiai terhesség is előfordulhat, és ez teljesen normálisnak számít. De persze a legtöbbünk nem is tud róla, hogy megtörtént.
2018. szept. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En is megjartam...Januarban missed ab-om volt, junius kozepen pozitivat teszteltem, de 6 hetesen gorcsoltem, egeszen a terdemig sugarzott a fajdalom, elkezdtem verezni. Mar tudtam, hogy ezt elveszitem...irany a surgossegi, ver es vizelet teszt mar negativ volt, uh-n semmit nem lattak. Mikor hazaertem egy par perces iszonyatos fajdalmam es gorcseim voltak, majd miuttan osszekapartam magam a furdoszobaszonyegrol ereztem hogy nagyobb darab valami tavozik belolem. Valoszinuleg kemiai terhessegen estel at te is.

Nagyon sajnalom de fel a fejjel es kitartas!

2018. szept. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm a válaszotokat mindenkinek!!

De addig amíg nem jön meg reménykedek hátha!! 🤗

2018. szept. 16. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!