Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » MTHFR heterozigota mutációra...

MTHFR heterozigota mutációra mit lehet magunktól is szedni, hogy sikerüljön a baba?

Figyelt kérdés
Mondanátok nekem erről a dologról valamit? Februárban indul a lombik, nyilván az orvosok fognak erre adni kezelést. Viszont ki kit szed/szedett/szúrt erre valamit? Aspirin protect mehet magamtól is rá minden nap? 100 mg 1*1-ben mehet? Köszönöm szépen a segítségeteket! 😊
2019. dec. 10. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mellé Leidenem is van. Semmit nem szedtem, amikor mar teherbe estem, akkor kellett szurni verhigitot a szules utani 6.hetig.
2019. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál! Akkor a megtapadásban nincs szerepe ennek a dolognak? Szinte bíztam benne hogy megtaláltuk az okot amiért nem esek teherbe. Azt hallottam hogy nem tud tőle megtapadni sem, vagy nagyon korai szakaszban meghal az embrió, hiszen a vérerek elzáródnak, vagy nem kap szegény oxigént kellő mennyiségben. Februárban lesz lombikunk, kapni fogok verhígítót de gondoltam addig hátha tudok ezen alakítani egy kicsit magamtól is....
2019. dec. 15. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet szerencsém volt? Az első baba egyetlen "úgysem sikerül azonnal" alkalom eredménye, a második és harmadik gyerkőc a második védekezés nélküli hónapban fogantak. Az elsőnél (11éve) azonnal szúratta az orvos a vérhígítót, a másodiknál a szívhang után, a harmadiknál már az volt a protokoll, hogy a 16.hét után. Szóval nálam ez nem okozott megtapadásbeli gondot vagy vetélést.
2019. dec. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!