Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek baba lehet, vagy...

Szerintetek baba lehet, vagy inkább csak hormonzavar, vagy bármi?

Figyelt kérdés
Kezdeném azzal,hogy kb 2 honapja derült ki hogy alulműködő,hasimotos vagyok.Szeretnénk párommal babát,ezért minden tőlem telhetőt megteszek a betegsegemmel kapcsolatban.glutén mentes diéta,tej,és cukor mellőzése.kaptam 25mg-os letroxot,szedem is szépen,mondhatni jól vagyok.Hogy a tablettától e vagy az eletmódváltástól nem tudom,de örülök neki mindenesetre :) A lényeget írom vegre,bocs egy kicsit hosszú lesz. Innentől röviden.Szoktam csinálni lh tesutet félidőben,es eddig óramű pontossággal működtem.menstruációm is.Most viszont mar 2 hete kesik,es folyamatos "mindjart megjon"erzes van a mehemnel.neha szurkal felvaltva a petefeszkem.Eddig 3 teszt negatív,tehát igazából nem erőltetem már a terhesség tudatát magamban.Régóta próbálkozunk,ilyen még nem volt.Kis hanyingerem is volt kb.menstruaciom idotajan,de elmult.mindig delelőtt.Amit meg leirnek,pont a mensim napjan volt az lh tesztem pozitiv.olvastam valahol hogy hasznaljak jóstesztnek.Tehat most vagy osszekutyulodtak a hormonjaim,vagy most akkor lehet hogy mégis sikerult teherbe esnem?annyira elfogyott mar a hitem,annyit csalódtam már :(

2019. dec. 6. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kimaradt egy mensid és akkor volt peteérésed mikor kb meg kellett volna jöjjön. Egyébként magán vérvétel hcg és aznap megtudod baba van e. kb 3000 forint 100%


Nagyon rossz a bizonytalanság azt tudom, kitartás. Hasimotos vagyok én is + IR, de amint kaptam rá gyógyszert harmadik hónapban terhes lettem. Kitartás!

2019. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyanez van kb.

Júliusban derült ki a Hashimoto, azóta szedem a gyógyszert, de csak novemberben ment végre le 1 alá a TSH (havonta nézzük a szintet azóta). Október közepén volt meg utoljára a mensim, azóta semmi, viszont nálam is a novemberi nem várt mensi alatti napokban volt egy nagy mennyiségű átlátszó nyúlós nyák... Ezt nem tudom hova tenni, lehet akkor lett volna ovuláció? Minden esetre a tesztek eddig negatívak (vasárnap csináltam az utolsót, bár ha ovunak venném azt a fura folyást akkor azóta még nem telt el a 2 hét, szóval bármi lehet) de én se akarom magam beleélni mert sok-sok hónapnyi csalódás van már mögöttem :(

2019. dec. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ,és gratulálok!!! :) Hát en az ir-es metfogamma gyógyszert nem tudtam szedni.folyamatos rosszullet,mar csak feltől.Iszom a galaj teát még folyamatosan.Lehet kimaradt.Igaz evente 1x volt mar ra pelda,de akkor nem ereztem semmit.Na erről a tesztről nem hallottam meg.Köszi!Milyen gyógyszert szedtél te?
2019. dec. 6. 13:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Második hozzádzoló!Akkor tenyleg pont 1 cipoben jarunk :( Na akkor lehet hormonzavarnak lehet gondolnoi ,ha mar 2-en vagyunk :( Pedig már én is szerettem volna honni benne :(( Mindenesetre Sok Sikert,és egészséget neked,és nektek a jövőben.Remél mihamarabb babázunk mind a ketten! ,:)
2019. dec. 6. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!