Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hetes korig jelzett...

Hány hetes korig jelzett nektek a teszt pozitív eredményt?

Figyelt kérdés

2019. dec. 11. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lövésem sincs, mert 4 hetesen csináltam utoljára, amikor tudni akartam, hogy terhes vagyok-e. Utána már nem okozott akkora meglepetést a dolog... :D
2019. dec. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

8 hetes korban teszteltem utoljára

Utána nem

2019. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Sokaknak ez a hobbija, hogy napi/heti szinten tesztel? Egyet csináltam, pozitív lett, utána nem tesztelgettem.
2019. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyet csináltam. Pozi lett. Utána nem. Minek?
2019. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kivancsisagbol megcsinaltam a maradek ket tesztet is es egyre halvanyabban latszik. Gondoltam, hogy tenyleg igaz lehet az itt olvashato "legenda", h egy ido utan nem mutatja ki.
2019. dec. 11. 13:29
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem jó ilyenkor már tesztelgetni szerintem. Én nem hittem el, hogy tényleg sikerült és nagyon féltem a vetelestol és állandoan tesztelgettem. Nem pontosan emlékszem, talán 8 hetes körül csináltam egyet és tok halvány lett. Teljesen pánikba estem és rohantam az első orvoshoz aki fogadott, kiderult hogy minden oké és még ki is nevetett, hogy emiatt így bepanikoltam :)


Azóta 16 hónapos a fiam.

2019. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

En meddőseggel kezelt vagyok. Viszonylag hosszú idő alatt lettem terhes elsore és mivel türelmetlen vagyok teszteltem altalaban mensi napján mindig. Egy idő után raszoktam h a vaterarol veszek tesztet. Aztan terhes lettem és megmaradt sok teszt. Megszultem és kis korkulonbseggel terveztük a másodikat, és a meglevő tesztek meg jók vtak így azt használtam akkor is, viszont a második babánk azonnal osszejott, és még mindig volt pár teszt. :) szóval vagy kidobtam vna (mert lejar) vagy elajandekkozom/eladom (bar ahhoz már kevés volt) vagy elhasznalom.


En elhasznaltam trimeszterenkent 1-et. Vegig + volt. Kamu hogy nem lesz pozitív.

2019. dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amugy.. Halványabb az azért is lehet,. Ért normalis terheskent én is meg gondolom más is ejjel 75 alkalommal mentem ki a klotyora így nem létezett az első pisi fogalma.
2019. dec. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A hcg valóban a 12. Hét után csökken

De nem tűnik el teljesen....

2019. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szules utan is pozitiv egy csomo ideig.

.

2020. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!