Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet befolyásolni...

Szerintetek lehet befolyásolni leendő gyermekünk nemét?

Figyelt kérdés
Mindenféle módszerre kíváncsi lennék, ami elvileg befolyásolhatja a baba nemét. Van egy kisfiunk, s szeretnénk mellé kislányt (persze az egészség a legfontosabb) csak a kisfiunk is kislányt szeretne, így jó lenne ha az sikerülne. Esetleg valakinek valami ötlet?
2010. júl. 19. 22:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen babonás praktikákon kívül(kínai fogantatási naptár, egyik-másik póz stb) nincs erre igazi módszer.

Drukkolok, hogy az legyen, amit ti szeretnétek. :)

2010. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

A www.ciklus.hu-n írnak erről. Van egy tudós, aki összefüggéseket fedezett fel. Nézd meg ...érdekes.

Regisztrálnod kell, és reg. után megjelenik majd egy naptár. Ha ott rámész, hogy fiú/lány naptárnézet....utána tudsz nézni, hogy esetleg hogyan lehet befolyásolni a születendő gyerek nemét.

Nem tudom mennyire működik. Egy próbát mindenképp megér. Hátha segít. Sok sikert!

2010. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
közben megtaláltam a linket is : [link]
2010. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Megyek és megnézem az oldalt amit ajánlottál.

2010. júl. 19. 22:39
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

én egyet tudok, de az csak esély növelő.


az X és az Y kromoszómát hordozó ivarselytek nem teljesen egyformák, egyrészt az Y kromoszóma könnyebb, ezért picit gyorsabban úsznak, mint az X-et tartalmazók, másrészt az Y-t tartalmazók picit rövidebb ideig aktívak.


ha a pete fogadóképességének ideje és az aktus közel vannak egymáshoz, az az Y-oknak kedvez, mert elöbb érnek a célba. ha távolabb van egymástól a két időpont. akkor meg inkább X-es ivarsejteknek áll a zászló, mert addigra ők is odaérnek és közben az Y-ok kezdenek kidőlni.

2010. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

köszönöm a hozzászólást.

Amúgy leginkább én erre a szódabikarbónás, illetve ecetes módszerre lennék kíváncsi. Az hogy működik, aki tudja kérem írjon.

2010. júl. 19. 22:49
 7/36 anonim ***** válasza:
0%

Észnél vagy? Mindkettő károsítja a spermákat.

Jó lesz ez neked???


Amúgy tényleg ez az egyetlen ilyen módszer: ha az aktus közel esik a fogantatáshoz, akkor valószínűbb, hogy fiú lesz - ellenkező esetben inkább lány.

Van néhány olyan nő, akiben olyan mostoha viszonyok uralkodnak, hogy csak lánya lehet.

2010. júl. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A barátnőmnek 3 lánya van, mindenképpen szerettek volna egy fiút.

Felkeresték Czeizel Endrét, ő is az ecetes-szódabikarbónás módszert javasolta. Csak hát együttlét előtt-után túl macerásnak gondolta. Megszületett a 4. lánya. Máig rágja magát, hogy legalább megpróbálhatta volna… Szerintem van benne valami!

2010. júl. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Én is olvastam a ciklus.hu-n a praktikákat és hogy ha kislány szeretnénk akkor savasítani kell a hüvelyt. Hát én naiv módon a laktóztablettával irrigáltam ezerrel mert citromsav van benne. Lányom lett, de hogy ettől e azt nem tudom....
2010. júl. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

A laktóztabletta mire való egyébként?

A kínai fogamzásnaptárban mennyire bíztok? Nekem fiút jósolt, s fiam született, de most novemberig nem jósol lányt. Erre mennyire lehet hagyatkozni? Eddig bárkinél megnéztem stimmelt, kivéve az egyik szomszédot. Volt már akinek esetleg egy stimmelt egy meg nem?

2010. júl. 20. 10:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!