Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet befolyásolni, hogy a...

Lehet befolyásolni, hogy a baba lány, fiú, iker vagy csak egymaga legyen?

Figyelt kérdés
Ha igen mivel? Főleg arra lennék kíváncsi, hogy az ikerszülést lehet-e.. Előre is köszönöm a válaszokat.. :)
2011. máj. 25. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

hogy-fiu-vagy-lany/

[link]

[link]

2011. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
.
2011. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg a Clostytól gyakran fogannak ikrek. De az ikerterhesség már önmagában komplikációnak számít, nem biztos, hogy erőltetni kéne. Ennek ellenére találhatsz olyan orvost, aki ad papírt, hogy meddőségi kezelésre van szükséged, és szinte garantálja az ikreket.

A nemek befolyásolásáról meg csak annyit, hogy vagy bejön, vagy nem. Nálam pl. nem jött be se a naptáros, se a diétás, se az öblögetős.

2011. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már annak örülnék ,hogy egészséges legyen ,a neme nem számít ,vagyis igen ,de bármi lenne én nagyon szeretném ,és a legfontosabb ahogy már írtam ,hogy egészséges legyen!
2011. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajlamosító tényezők ikrekre:35 éves kor felett,nagyobb testsúly,többedik terhesség.Én 35,5 évesen,harmadszorra ikreket szültem:)).(A súlyom átlagos.)
2011. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!