Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminácio, hogy történik...

Inszeminácio, hogy történik és pénzbe kerül? Utána mennyi esély van a babára? Nemrég volt átjárhatosági vizsgálatom, nem biztos hogy ebben a hónapban összejött a baba. A dokim szerint ez lesz a következő beavatkozás. Régóta várunk a picire.

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
miota vártok rá?és fájt a z átjárhatosági?
2008. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen pénzbe kerül,azt nem tudom mennyibe mert nekem lombikom volt.Az inszem úgy történik hogy ha átjárható a petevezetéked és van peteérésed is akkor a hímivarsejteket fecskendezik fel a méhbe.Nekem a doki 14-15 %-ot mondott a babára és ők sem tudják mért ilyen kevés % -ban eredményes.
2008. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Maga az eljárás nem kerül pénzbe, persze ez az állami intézményekre vonatkozik. Viszont a stimulációhoz szükséges gyógyszereket meg kell venni, ezek pedig támogatással is igen húzósak.
2008. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok. Még annyit, hogy az eljárás előttem leírták, a spermákat a feljuttatás előtt általában előkészítik, azaz válogatják, aztán juttatják be egy katéter segítségével, aztán még fél-egy órát úgy kell feküdni.
2008. nov. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a II. sz. klinikán csinálták az inszemet. Semmi költsége nem volt, csak a Clostilbegytet meg a Choragont kellett megvenni (a Choragon drága, 10ezer a 3 ampulla)


Nem a saját dokim csinálta, mert pont nem ért rá aznap, hanem egy másik az ambulancián, ezért nem is adtam pénzt.


A spermát vittük, bár nem nagyon örültek neki. 20 percig centrifugálták őket, aztán tápoldatba téve fecskendezték fel. Csak 5 percet kellett nyugton maradnom. Persze rögtön hazajöttünk, és felpolcoltam fenekem.

Elsőre sikerült :)

2008. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!