Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív a terhességi tesztem?

Pozitív a terhességi tesztem?

Figyelt kérdés
Dec 16án kellene megjonnie a menstruációmnak 35 napos a ciklusom és 11.30 an volt az ovulaciom.Tegnap teszteltem a Predictor early-vel szerintetek pozitív? Ma csináltam a digitális clearblue val de az negatív volt.

2019. dec. 14. 09:26
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
2019. dec. 14. 09:30
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg csak Dec 14 van
2019. dec. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Bocsi elkuldtem előbb.. szóval érdemes megvárni a havi vérzés késését. Én negatívnak látom, tesztelj ha már elmaradt előtte szinte felesleges.
2019. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Nekem ez pozitívnak tűnik, nem száradásinak (ha időn belül kijött).


Ami viszont furcsa, hogy a clearblue nem mutatja, ugyanis az picivel érzékenyebb. Talán túl híg volt a vizelet. A helyedben holnapután tesztelnék, és az eldönti. Egyelőre nem élném bele magam, a predictor szerintem közel sem olyan jó teszt, mint amennyire dicsérik... Nekem volt már (igaz időn túl) rózsaszín csíkom is úgy, hogy semmilyen más teszt nem volt pozitív, és meg is jött. De nálad ne ez legyen a helyzet.

2019. dec. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ott a 2. csík halványan, de azt Te is látod.

De ebből még bármi lehet. Aki korán tesztel, ráadásul ilyen érzékeny teszttel, annak számolnia kell azzal is, hogy kémiai terhesség lesz csupán. (Nekem ugyanezzel a teszttel kb. egyforma erősségű csíkokkal is csak az lett.)


Az biztos, hogy valami elindult. Remélhetőleg jól halad majd minden tovább, és baba is lesz belőle!

2019. dec. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Halvány pozitív, de teljesen egyertelműen látszik, és piros is 😊Halk gratula!
2019. dec. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
2019. dec. 14. 09:59
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak azt tudom mondani, hogy ebből még bármi lehet. Lehet, hogy erősödik, lehet, hogy csak egy kémiai terhességet mutatott ki a Predictor, mert az nagyon érzékeny, nekem többször is kimutatta a kémiait, aztán pár nap késéssel megjött. De kívánom neked, hogy nálad ne így legyen és szépen erősödjenek a tesztek!
2019. dec. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A Predictor érzékenyebb teszt, mint a Clearblue. Holnapután tesztelj újra, akkor már biztosan egyértelmű lesz.
2019. dec. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Halvány pozitív. Drukkokolok.
2019. dec. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!