Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a Decapeptyl injekciót nem...

Ha a Decapeptyl injekciót nem tudom ugyanabban az időben reggel beadni magamnak csak délután abból baj lehet?

Figyelt kérdés
Lombikunk most indult, csütörtökön a kórházban kaptam 4 ampullával hogy hétvégére legyen ha a gyógyszertárban nem kapom meg időben a többi injekciót. Nos hétfőn kapom meg az összes hormonkészítményt és amint tudok megyek is be érte reggel ,remélhetőleg meg is kapom. Azért csúsztak el vele így is mert megváltoztak egyes injekciók adagjai és nekem pontosan kellett volna ezt is tudnom, mivel nem tudtam és ezek szerint a kórház sem tudta előre a gyógyszertár járt utána az adagoknak de pénteken nem hozhattam még el. Nem lesz baj ha hétfőn később adom be az injekciót? A válaszokat előre is köszönöm.
2011. máj. 21. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos nem lesz baj. Én Gonalt kaptam,délelőtt, délután kellett UH-ra mennem, de aznapra nem volt szuri. Akkor írta ki a többi adagot, mondta nem baj, csak minél hamarabb adjam be, így férj a gyógyszertár utána kocsiban hasbaszúrt:) 2 órás lett volna az úz hazafelé kb.

Lett is 11 leszívott petém, meg is termék

enyült 6, csak sajna rossz vége lett, de az nem szurik miatt volt.

2011. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De a Gonal már a peték termeléséért kapod nem? A decapeptyl viszont leállítja a saját hormontermelésemet és utána kapom én a Gonal helyett a Puregont. Na nem tudom gondolom amit most szúrok annál sem baj ha csúszok időben . Aztán találtam két adatot egyik szerint 3 óra különbséggel lehet beadni legkésőbb volt ahol +/- 1 óra. Na majd igyekszem holnap mindent a lehető leghamarabb elintézni és szúrni :) Köszi a hozzászólást. Végül sikerült a baba?
2011. máj. 22. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!