Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhnyálkahártya vastagodását...

A méhnyálkahártya vastagodását meg lehet érezni?! Terhesség esetén más?!

Figyelt kérdés
Peteérés után 1 héttel és menses előtt egy héttel kezdem érezni a görcsös szúrkákat, ami eddig mindig így volt, majd megjött! Amikor teherbe estetek Ti végig ugyanazt éreztétek?! ( 3. Próbálkozós hónap, peteérésem követve volt, tehát most a 10. Dpo-n vagyok)

2019. dec. 15. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, dehogy lehet érezni a méhnyálkahártya vastagodását!!! Még a beágyazódást is csak nagyon-nagyon kevés nő érzi, nemhogy ezt. Még csak a 3. hónapja próbálkozol, de már kezdesz nagyon rápörögni. Ne figyelgesd magad, ne keress tüneteket, ne hasonlítgass tüneteket a terhességhez, mert nagyot csalódhatsz. Én már voltam terhes, semmit az ég egy-adta világon nem éreztem. Az első jel az volt, hogy nem jött meg a vérzésem. Utólag tűnt fel, hogy a melleim nem fájtak menzesz előtt, hanem csak akkor, amikor már meg kellett volna jönni. De akkor, még a menzesz előtt tényleg nem figyeltem fel rá.
2019. dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem második hónapban minden teljesen más volt, azt hittem, hogy az lesz az, de csak egy teljesen random változás volt. Harmadik hónapban semmi különöset nem éreztem, akkor lettem terhes. Szerintem ezt így kívülről nem lehet érezni, meg folyton figyelni a tüneteket...


Engedd el egy kicsit a témát, jönni fog, ha tud, és 100%, hogy semmi különöset nem fogsz érezni előtte/alatta...

2019. dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kerestem és nem vagyok rápörögve :) Jön ha jönni szeretne! Mióta menstruálok így fáj, azt hittem összefügg :) Egyébként rákszűrésen voltam, ott mondták, hogy épp ovulálok :)
2019. dec. 15. 15:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt a szurkát én általában érezem az esedékes előtti egy héten függetlenül terhességtől. Ne figyelgesd magad, teljesen megbízhatatlan. Mi nyáron találtuk ki a gyerekvállalást, sajnos sokat utaztam külföldre munkaügyben, így komplett hónapok "mentek el" matematikai esély nélkül, és akkor is egy sor tünetet produkáltam :D


Novemberben viszont lekötött más (költöztünk), ímmel-ámmal figyeltem, a hőmérőzés szerint peteérésem sem volt. Csak jött egy ihlet, hogy tesztelnem kéne, és pozitív lett. A világon semmi nem volt más vagy feltűnő a korábbi hónapokhoz képest... Sőt talán eseménytelenebb volt, mert nem figyelgettem magam. (Állítom, hogy ez a lazaság segített.)


Hajrá!!!

2019. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm Neked is a választ! :) Én azt hittem, hogy ha az ember lánya teherbe esik akkor valami megváltozik a luteális fázisban, de így még izgalmasabb :)
2019. dec. 15. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!