Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után 45 nappal sem...

Missed ab után 45 nappal sem jött meg a mensesem (előtte szabályos volt), az orvosom norcolut-ot írt fel, de ma reggel teszteltem, amin -igaz alig látható, de két csík van. Ell merjem kezdeni a szedését?

Figyelt kérdés
Ultrahanggal megvizsgált,nem látott terhességet tegnap,és ami a fura,hogy 3 hete még 7,6 mm volt a méhnyálkahártyám,tegnap pedig 3,7 mm.Hogy lehet ez,ha mensesem nem volt?

2019. ápr. 2. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel az orvosod és mondd rl neki a pozi tesztet!
2019. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Vedekeztetek? Nektek nem kellett sexmentesen elni mutet utan, egybol lehetett mindent?


Mert, ha vedekeztetek vagy nem is volt sex, akkor valoszinuleg bent maradhatott valami.


Ha terhes vagy, az egy kicsit para, legalabb a verzest meg kellett volna varni mutet utan, igy nagyobb az ujboli veteles kockazata is!


Mindenkepp beszelj az orvosaddal!

2019. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta(megjegyzem,-a harmadiknál járok),2 hét után lehet szex,megszakítással...Szeretnénk még babát,ezért azt mondták,ez a megfelelő védekezés ilyenkor.
2019. ápr. 2. 12:07
 4/13 A kérdező kommentje:
Bent biztosan nem hagytak semmit,mert a harmadik orvos is rendben talált mindent,és panaszom sem volt,a hiányzó mentést kivéve...És eddig a tesztek is negatívak lettek,-kivéve ma,ami olyan halvány,hogy azt sem tudom,pozitívnak veletem-e..És tegnap az orvos is azt mondta,nincs terhesség,szerinte ovulációm sem volt,mert a nyálkahártyám 3,7...De nem tudja,hogy 3 hete hogy lehetett 7,6. 😀
2019. ápr. 2. 12:11
 5/13 anonim ***** válasza:

Hány hetes terhes voltál?

Nekem 10. hét után volt missed ab-om, és utána sokáig volt halvány pozitív a teszt.

2019. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ikreket vártam..Az elsőnél 7 hetesen nem volt szívhang,másodiknál 10 hetesen..😢 Az első baba elhalása után aggódtam,de az akkori orvosom azt mondta,semmi baj nem lesz,ilyen sokszor előfordul,nyugi...Utána tudtam meg,hogy terhességmegtartó kezelést kellett volna kapnom a felszabaduló rengeteg méreganyag miatt..
2019. ápr. 2. 12:33
 7/13 anonim ***** válasza:

Úgy sajnálom :(


A legjobb tippem hogy rosszul mérték a méhnyálkahártyát. Gyakori dolog

2019. ápr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm..:(

A harmadik orvosnál járok azóta,hogy végre jó kezekben érezhessem magam.Kettő hazaküldött azzal,hogy próbálkozzak nyugodtan tovább..A másodiktól kértem hormonvizsgálatot,erre kaptam is beutalót,"ha már annyira akarom".Megkérdeztem,mikor menjek,és rávágta,hogy amikor akarok...

2019. ápr. 2. 13:11
 9/13 anonim ***** válasza:

Eszméletlen milyen bunkó orvosokat fogtál ki.

még sztkban is kedvesebbek.


Mindjárt keresek neked egy kérdést, ott is jó nagy barom volt a doki

2019. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!