Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 6 napja késik a menstruáci...

ErycaB kérdése:

Már 6 napja késik a menstruációm. Teszt negatív. Lehetek mégis babás?

Figyelt kérdés
Szóval a ciklusom általában 33 napos. Utoljára november 9-én jött meg, és 14ig tartott. Most december 12re nem vártam. Eddig nem is jött. Bár minden nap úgy érzem hogy "na most jött meg" Kicsit krémes állagú fehéres folyásom van, de nem kellemetlen mennyiségű. Ma teszteltem. Sajnos negatív. A párommal ma 14 napja voltunk együtt védekezés nélkül. Várjak még pár napot és ismét teszteljek? Egyéb tünetem nincs. Köszönöm az építő jellegű válaszokat.
2019. dec. 18. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 14 nap után negatív, akkor szinte biztos, hogy nincs baba.
2019. dec. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, még lehet terhesség, főleg ilyen hosszabb ciklus esetén az ovu is kitolodhat, tehát később is mutathat pozit.


Nekem is pl 33 naposak a ciklusaim és 12 nap késés után lett pozi a tesztem 🙂

2019. dec. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor még várok ha közben nem jelentkezik a menstruációm, és még egy tesztet rászánok. ☺️
2019. dec. 18. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:
6 nap késés után már legalább halvány pozitívnak kellene lennie. De azért még csinálj egy tesztet, hátha...
2019. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!