Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lyndinette 20-át szedek, a...

Lyndinette 20-át szedek, a bevétel után 6-7 órára hánytam, van ok aggódni?

Figyelt kérdés
Délután 5-kor vettem be a tablettát és este 11 körül hánytam, lehet hogy kicsit később. (Csak egyszer és nem nagy mennyiségűt.) Másnap délelőtt együtt voltam a barátommal, aki elment bennem, van okom aggódni?

2019. dec. 18. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
azzonal orvoshoz meneteles es fordulni valo
2019. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát ezen jót mosolyogtam!

Orvosoddal nem beszéltél amikor felírta ?

Nekem 1 hétig kiegészítő védekezést javasolt a gyógyszer mellé.

Dehát ez is szerintem változó.

Szóval 50-50 hogy lesz a baba

A hányást nemhiszem hogy a gyógyszer okozta.

2019. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
6-7 óra alatt felszívódott már a gyógyszer. Semmit nem kell csinálni.
2019. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3# Szerintem kicsit féreértetted. A kérdező amiatt izgul, hogy esetleg nem hatott a gyógyszer a hányás miatt. Szerintem felszívódott egyébként, biztos vagyok benne, hogy emiatt nem leszel terhes.
2019. dec. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értettem félre, az a gyógyszer már felszívódott (a betegtájékoztató szerint bevételt követő 4 órán belüli ilyen eset probléma). Tehát nem kell semmit csinálni, folytassa a megszokott szerint, nem lesz terhes, ez nem befolyásolta a gyógyszert.
2019. dec. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!