Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha van egy cisztám, meggátolha...

Ha van egy cisztám, meggátolhatja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
4,5x3,5 cm ciszta van a jobb petefészkemben, most találták. Szeptemberben voltam előtte dokinál, akkor még nem volt semmi. Januártól szeretnénk a "babaprojektet" elkezdeni... Lehet baj? Doki szerint ne aggódjak, felszívódik,de nem mondott konkrétumot.
2019. dec. 18. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia én is teherbe akarok esni és nekem is volt cisztám, innen tudom, hogy igen, meggátolja. Én kaptam rá Duphaston-t, az szétbomlasztotta a cisztát, de fel is szívódhat. Én nem akartam azt megvárni, hogy mikor szívódik fel, mert az lehet rögtön, egy hónap múlva, stb. ezért kértem inkább a gyógyszert rá. A gyógyszerrel a következő menstruációmmal ki is jött a ciszta.
2019. dec. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 0027 ***** válasza:

A válaszolótól szeretném megkérdezni, hogy mennyi duphastont kellett szedned a cisztára és a cikluson belül mikor kellett szedni? Ezen azt értem, hogy ovuláció után, vagy az egész ciklus alatt?

Nektek milyen cisztátok volt?

2020. jan. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!