Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudtok olyan készítményt/gyógy...

Tudtok olyan készítményt/gyógyszert amely rendszertelen menstruáció mellett segít teherbe esni? Valakinek sikerült rendszertelen menstruáció mellett a baba?

Figyelt kérdés
2019. dec. 23. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Először a rendszertelen ciklus okát kell megfejteni...
2019. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Neked is hasonló a helyzeted?
2019. dec. 23. 22:42
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Nekem az Inofolicot ajanlotta a dokim..2x1et.. sok jot hallottam rola, bar nekem nem jott be...vegul spontan osszejott mindenfele segitseg nelkul :)
2019. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is hosszú ciklusaim ès rendszertelen vèrzèsem volt, van gyerekem, gyògyszeres vagy orvosi beavatkozas nèlkûl fogant.
2019. dec. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
88%

A rendszertelen menstruációnak számos oka lehet. A legfőbb oka legtöbbször hormonális változás vagy pedig a petefészekben kialakult ciszták. (PCOS)

Inzulinrezisztencia is okozhat menstruációs problémákat, pajzsmirigy betegség is. Menj el nőgyógyászhoz. Az orvos majd csinál egy hüvelyi UH-t és megnézi nincs e szervi eltérés vagy olyan gond ami bezavar a menstruációdba. Először az okot kell felderíteni és úgy helyreállítani a ciklusodat. Sok nőnek fogamzásgátlót írnak fel. Akik inzulinrezisztensek, nekik pedig diétázniuk kell szigorúan és egy metformin hatóanyag tartalmú gyógyszert szedni (szükség esetén). Szóval irány az orvos!

2019. dec. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva félek hogy majd olyan diagnózist állít fel hogy soha nem lehet gyermekünk
2019. dec. 23. 23:17
 7/11 anonim válasza:
100%

Azt azért nem hiszem...

Ha vannak is cisztáid, azt lehet kezelni és simán teherbe lehet esni. De nem szabad sokáig húzni a dolgot. Ünnepek után menj el orvoshoz és ott meg fog vizsgálni. Mond el neki,hogy gyereket szeretnétek de nem rendszeres a menzeszed. Ő tudni fogja,hogy mit keressen/nézzen rajtad!

Addig is nyugi, mert a stressz nem segít, az is csak ronthat a helyzeten.

2019. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Nekem világ életemben nagyon rendszertelen volt. 4 nőgyógyásznál jártam hogy kiderítsék az okát de senki nem bukkant rá hogy mitől lehet. Fogamzásgátlótól állt be de amikor babát akartunk elhagytam a gyógyszert és utána ugyanugy rendszertelen volt,a fiam első alkalommal megfogant.


Szerintem jobb ha minden esetre elmész egy dokihoz nehogy baj legyen,mert ha össze is jön a baba aztán kiderül hogy gáz van akkor annak rossz vége is lehet (nem megijeszteni akarlak) de jobb előbb tudni ha baj van. Nem csak a meddőség jelentheti a rendszertelen ciklust.

2019. dec. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
Szia!nekem rendszertelen menstruációm volt, clostilbegyt +tüszőrepesztő szuri !
2019. dec. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Így sikerült?
2019. dec. 23. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!