Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden újra a "régi"?

Minden újra a "régi"?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

2017 októberében volt egy laparoszkópiás műtètem (cisztákat égették le a petefészkeimről plusz átjáthatósági vizsgálat).

Rendszertelen volt a ciklusom, ha megjött akkor is csak 1-2 napig tartok stb.

Szóval megvolt a műtét, helyre àllt a rend, 28 napra szépen pontosan megjött, mennyiségre is annyi volt amennyinek lennie kell. De. Múlt hónapban április 20-ra vártam, nem jött. Csinàltam ezerrel a teszteket, negatív lett mind, majd egy hèt késés után megjött, ismét 2 napra, mennyisége is elenyésző volt. Viszont 3 napja nagyon nem èrzem jól magam, fájdogál a hasam, rossz a közérzetem, minden bajom van...ez most akkor azt akarja jelenteni, hogy eddig tartott a műtét "hatása" és minden a règi? Hormonjaim rendben voltak... járt már valaki hasonló helyzetben? Nem akarok több műtètet :(



2018. máj. 15. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt hogy rendezett hormonokkal rendszertelen ciklusod volt. Milyen cisztáid voltak? Ir-t néztek? 3. napi hormonjaid megírod?

Ha drillinged volt. Az max ennyi ideig hat.

2018. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia, leírom az egész sztorit.

2015 márciusában abba kellett hagynom a fogamzásgátló szedését.2016 szeptemberében volt először az,hogy nem jött meg, elmentem dokihoz,azt mondta PCOS,amint megjött, mentem erre a cukorterheléses vérvizsgálatra, azt mondták tökéletesek lettek az eredményeim, semmilyen hormonzavarom nincs.

Elmentem egy másik városba,másik dokihoz,hogy oké oké,hormonzavar nincs, megjön a mensim 30-40. napra,na de azok a ciszták akkor is ott vannak,láttam a saját szememmel az uh-on,azért az mégsem annyira jó szerintem.

Na meg, szeretnénk babát is, próbálkoztunk is akkor már jó ideje,de semmmi.

Kértek újabb hormonvizsgálatot, ciklus 2-4 napján meg a ciklus közepén kellett mennem vérvételre. Mondták közben,hogy a párom is menjen el,nézesse meg magát,ha minden eredmény megvan, menjek vissza,de nem kell az én dokimhoz, elég ha a műtét előjegyzőbe beugrok és ott ránéznek,megbeszéljük mi legyen.

Meglett minden eredmény, a doki aki ott volt semmit nem mondott, csak azt,hogy október 26 műtét, ilyen meg olyan vizsgálatok kellenek, majd akkor találkozunk, aztán hívták is az utánam következőt...

Beszéltem az én dokimmal, mondta semmi baj, leszedik a cisztákat és hipp hopp terhes lehetek, mivel hormonzavar nincs, ennyi a teendő. Műtét után kaptam Clostilbegyt-et, és ennyi. Ami ezután történt,azt meg ugye már leírtam.

Most dolgozom, nincs nálam semmilyen papír, de este meg tudom írni. Bocsi, ha hosszú lett...

2018. máj. 15. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!