Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltam dokinál és...

Tegnap voltam dokinál és ezeket az adatokat adta: TVS:az ut. 52x34 mm, nhy: 8mm, b. ov. 19mm-s átlagos átmérőjű, benne 5 mm-nél kisebb tüszők, j. ov. 24mm-es benne 5mm körüli tüszők. Douglasban folyadék nem látható. Mit jelentenek ezek?

Figyelt kérdés
Kisbabát szeretnénk és most kezdi el a ki vizsgálásokat a dokim.Azt mondta,hogy ne izguljak mert minden rendben lesz.De nem tudom,hogy ezek az adatok normálisnak számítanak?Mert nem igazán mondot semmit.Ha valaki tudna segíteni azt nagyon meg köszönném.Hétfőn megyek vérvételre.
2007. dec. 11. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy a ciklusod hanyadik napján néztek.

52x34 mm a méhed. A bal oldali petefészked 19 millis, a jobb oldali 24 mm, a tüszők kicsik. Az érett tüsző 17 mm felett van. Azt hiszem a 8 mm a méhnyálkahártyára vonatkozik. Szerintem, a ciklusod elején mérték ezeket az adatokat.


Sok sikert a babához.

2007. dec. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!