Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki úgy, hogy...

Volt már valaki úgy, hogy érezte az ovus fájdakmat és volt tojásfehérje nyák mégsem akkor volt tüszörepedés, hanem jóval késöbb?

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a tojás nyák után 2-3 nappal szokott lenni. A tüszőrepedés folyamatában 2-3 órát nagyon fáj a petefészkem ( semmivel sem összehasonlítható), rutinosan tudom, hogy akkor reped ( egyszer elkaptuk uh-n is, így doki megerositett benne)
2019. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok- ja és tüszőrepedés előtt 3-4 nappal is vannak ovus fájdalmak de az jóval gyengébb mint mikor reped ( nekem legalábbis)
2019. dec. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. Több mint 40 napos ciklusokkal jártuk a dokit.

Az utolsó 3 hónapban mindig 19-20.ciklusnapon pozitív volt az Lh teszt, fájt, görcsölt ahogy szokott ovulációkor. Aztán mindig kiderült hogy tüszőrepedés nem volt, csak 8-9-nappal később, szóval 28-29.ciklusnapon. ilyenkor megint pozitív lett az Lh teszt, de már ekkor a mellbimbóm is fájt szó szerint 2 napig és a hőm is leesett aztán felment ahogy kell.

És hát ehhez mérten 13-14.nap meg is jött.

Szóval nekem a nyák és a fájdalom sosem volt megbízható, de a mellbimbó fájdalom és a hőmérőzés igen.

Másosik trimeszteres kismama vagyok most.

2019. dec. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kellemes Ünnepeket!

Most nem.tudom mi lehetett 15.ciklusnapon volt tojásfehérjés nyák,16.ciklusnapon fájt a petefészkem ahogy szokott,17.ciklusnapon pedig görcsölt a hasam este mint mensi idején.

2019. dec. 27. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!