Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszakadt a gumi, de nem...

Kiszakadt a gumi, de nem vettük észre csak a végén?!

Figyelt kérdés
Igazából nem vagyok benne biztos hogy már ki volt szakadva vagy csak akkor szakadt ki a szélénél amikor vette le. Én eléggé beijedtem, ő azt mondta hogy nem lett semmi baj, de nagyon félek. Esemény utáni tablettát meg nem tudok bevenni, mert azt csak a városban tudok kapni, én pedig falun élek és nem tudok eljutni egy városi gyógyszertárba sem! A szüleimnek ha elmondanám, hogy mi történt és már nem vagyok szűz megölnének....és több mint valószínű, hogy eltiltanának a páromtól. Mit tegyek? 17/L

2019. dec. 26. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Istenem sose szakadt el 1x se -,- mit benaztok?
2019. dec. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Irj!
2019. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
47%
Inkabb tanuld meg hasznalni
2019. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Mi lenne, semmi, valszeg terhes lettel es az egesz eletedet elcseszted.
2019. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
67%
Falun is van busz,olyan falu meg nincs aminek a 20 kilométeres körzetében ne lenne város vagy nagyobb falu ahol már van minden.
2019. dec. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
84%

Hát én inkább szólnék anyukámnak minthogy késő legyen és 17 évesen gyereket szüljek

Mondd el neki lehet hogy haragudni fog de biztos hogy az lesz a legfontosabb hogy kiderítsétek terhes vagy e

Minden más most mellékes

2019. dec. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Még ha valóban ki is szakadt se nagy az esélye, hogy rögtön terhes legyél, úgyhogy relax :-)
2019. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Mert akkor nem ölnének meg, ha látnák, hogy nő a hasad?

Legyen már eszed. Akarsz ilyen fiatalon gyereket? Ha nem, akkor ne csessz már ki sajőát magaddal.Mellesleg azt csak orvos tudja felírni, nem adnak ki anélkül gyógyszertárba. Jó lenne ha 3 napon belül lemennél, különben csak imádkozni tudsz, hogy megjöjjön...

Ha elég nagylány voltál a szexhez, ehhez is legyél.

2019. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Ilyenkor sajnálom, hogy nem mindenkinek adatik meg, hogy valódi szülei legyenek.

Egyébként meg: létezik tömegközlekedés is. Ha te nem is tudsz ellógni otthonról, a barátod csak be tud menni gyógyszertárba.

Aztán elkezdenék gondolkozni azon, hogy hogyan tudnám magamat függetleníteni ettől a mérgező családtól.

2019. dec. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már idióta.

Szerinted anyád miért haragudna jobban?

Ha elmondanád, hogy történt egy kis baleset és kellene gyógyszer vagy ha azt mondanád, hogy 17 évesen terhes vagy?....

2019. dec. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!