Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem volt ovulációm ebben a...

Ha nem volt ovulációm ebben a hónapban, akkor mikorra várható a menstruáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Sajnos van egy hormmonzavarom (gyógyszerrel fogjuk tavasztól kezelni)

Ez annyit jelent, hogy csak elvétve vagy peteérésem. Ha van akkor 30 napra szokott megjönni


Ebben a hónapban csináltunk egy nemi hormon panelt, amiből arra következtetett az orvosom, hogy most ismét nem volt ovum. Már a 35.ciklusnapon vagyok..


Ha nincs ovu mikorra várható, hogy megjön?



2019. dec. 27. 07:37
 1/9 A kérdező kommentje:

Hormonzavar*

Elvétve van*

2019. dec. 27. 07:39
 2/9 anonim ***** válasza:

A Jóisten tudja maximum. Nekem ha nincs ovum, nincs vérzésem sem, volt, hogy 9 hónapig is kimaradt. De korábban volt olyan, hogy kimaradt ovu után összevissza kezdtem vérezni heteken keresztül.

De olyan is van, akinek ovu nélkül is többé-kevésbé rendszeres a ciklusa.

De ha eddig is élvezve volt ovud, akkor tudnod kellene, hogy nálad mi szokott történni ilyen esetben.

Ha még nagyon fontos lenne, hogy előre tudd, akkor írásos az orvosoddal valami progeszteron készítményt, akkor lesz megvonásos vérzésed.

2019. dec. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Élvezve = elvétve...
2019. dec. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sssaszem ***** válasza:
Ovulálás mit jelent? ÖÖ peteérést jelent?
2019. dec. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Peteérés a hosszú folyamat, ovuláció mikor az érett pete kiszabadul/kilökődik
2019. dec. 28. 13:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Megjött azóta?
2020. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jajj, bocsi nem írtam


Igen, a 40. ciklusnapon :)

2020. jan. 6. 05:46
 8/9 Sssaszem ***** válasza:
Csak nem igazán értem, hogy mit fogok érezni, amikor peteérésem, vagy mikor ovulálok?
2020. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van akinek szurkál, feszül a hasa vagy görcsöl. Nekem például gyenge mensi szerü görcs van egy fél napig valamint tojásfehérje szerü nyák. De ez nem törvényszerü, nem mindenki érzi :)
2020. jan. 6. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!