Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontan veteles utan a 27....

Spontan veteles utan a 27. napon vagyok, mikorra varhato a menstruaciom? Jovo het szerda -csutortokon kimutatja a teszt ha ujra baba lenne? Februar honap vege fele es marcius elejen egyutt voltunk? Tobbi lent

Figyelt kérdés
nem tudtam nagyon kovetni hogy volt e ovulaciom mar , de a hom kisebb volt , most picit fennebb van, nem tudtam merni minden nap ! :) mit gondoltok ? :)

2017. márc. 10. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez ahany szervezet, annyi fele. Valakinek siman ugyanannyi napos lesz a ciklusa utana is, valakinek meg teljesen osszezavarodik es 26 nap helyett mindjuk 40 napra jon meg....
2017. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ertem , akkor ez alapjan nem lehet menni , pedig kar :( na akkor csak turelmes kell legyek addig ! koszi szepen
2017. márc. 10. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Akár 6-8 hét is lehet mire jön az első mensi. De van akinek egyből 28 napra. Te tudod, hogy milyen volt a ciklusod korábban.
2017. márc. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy te is átélted...


Nekem 7és fél hét volt mire megjött az első mensi... de még utána következő mensi előtt is halvány pozi volt a hcg tesztem... nem ürült ki teljesen.... szóval ilyenkor még nagyon nehéz a teszteknek hinni. De ahány ember annyi féle lehetőség. Ezért nem ajánlják, hogy egyből próbálkozzon az ember. Spontán vetélésnél első mensit azért nem árt megvárni mielőtt újra nekifog az ember. De ha nem vártátok meg akkor sincs baj, csak még nem álltak helyre a dologok és így jöhet a kétkedés, hogy akkor most mi van. Türelem össze fog jönni a kis csodátok :)

2017. márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi szepen :) remelem hogy kovetkezokor nem lesz baj :( ettol felek ha osszejon es megint elmegy
2017. márc. 11. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!