Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik, de negatív a teszt,...

Késik, de negatív a teszt, terhesség?

Figyelt kérdés
10 napja késik, 4 tesztet csináltam, mind negatív lett. Utoljára tegnap egy 10es érzékenységűt. 18án kellett volna megjönnie, de semmi. Viszont azóta fáj a hasam alja, szurkál is néha a petefészkem. Óvszerrel védekezünk, bár egy pár percig nélküle is szoktuk még az elején csinálni. Illetve az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy amikor meg kellett volna jönnie, azon a héten elég sokat voltunk együtt. Amúgy elég kaotikus volt ez a hónapom, nem ettem rendesen, 1*-2* egy nap, elég sok dolgom volt, idegeskedtem is rendesen. 3* voltam terhes mind3szor kimutatta már késés után pár nappal. De most negatív, 10 napja késik, és nemtudom hogy mi van. Lehet ez még terhesség, vagy valami más baj lehet? Dokihoz januárban megyek.
2019. dec. 28. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Stressz miatt is késhet.
2019. dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire pontosan szokott megjönni? Nekem rendszertelen ciklus mellett mind a 4 gyerekem akkor fogant, amikor kb meg kellett volna jönnie, így értelemszerűen a tesztek is csak 2-3 hetes késésnél lettek pozitívak.
2019. dec. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendszeresnek mondható, 28-30 napos ciklusaim vannak. Egyszer májusban volt már ilyen, akkor 2 hetet késett, aztán egyszercsak megjött.
2019. dec. 28. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Nincs hcg hormon, ezert negatív. Nincs terhesség
2019. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha amugy rendszeres a menzeszed, en kizarnam a terhesseget.
2019. dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!