Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap esti hőm:37. 0, reggeli...

Tegnap esti hőm:37. 0, reggeli 37. 0, krémes, átlátszó folyás, álmosság. Minek a tünetei lehetnek? ! Nagyon vágyunk már egy babóra!

Figyelt kérdés
Röviden a történetem :-D : tavaly ilyenkor endometriózis miatt műtét, fél év Lucrin injekció, norcoluttól aug.13.menszi, utána okt.2.-án azóta semmi.CSÜTÖRTÖKÖN LESZ 7 HETE H KÉSIK!!!nov13.-án kifakadt a cisztám.régóta és folyamatosan /persze nem mindennap/ próbálkozunk.az orvosom és a végbélben mért hőm szerint nincs peteérésem. tegnap esti és ma reggeli hőm 37.0.Nagyon álmos vagyok,rengeteget alszok és többet eszek!nov14.ei tesztem negatív lett. nagyon kétségbe vagyok esve!!! lehet babuci?! kérlek segítsetek!!!
2008. nov. 18. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
krémes át látszos fojás álltalába npete éréskor szokott lenni vagyis olyan tojás fehérjés!szerü!lehet hogy most sikerült a pete érés!de ha nincs pete érésed akkor ugy tudom hagy nem nagyon tudsz teherbe esni!én is igy voltam csak én kptam rá gyogyszert clostit és lett pé.-em!azért sok sikert!
2008. nov. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
most a hődet hol mérted?szerintem lehet baba is
2008. nov. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a végbélben mérem. 2 napja szurkál a hasam is. most kezdtem el homeopátiás cseppet használni, remélem használni fog! annyira jól lenne ha a jézuska egy pici babót hozna nekünk!!!
2008. nov. 20. 17:41
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul írtam, nem 7hete késik, 7hete volt meg utoljára.mert ha ugye 28 napos ciklusaim lennének, 3 hete késne. :-)
2008. nov. 20. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!