Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitseg! Lehet, hogy terhes...

Segitseg! Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Par honapja a baratommal szexeltunk, es noha vedekeztunk, elegge be vagyok stresszelve,hogy lehet baj tortent. Vekony lany vagyok, mindig lapos hasam volt, par hete pedig eszrevettem magamon, hogy megnott a hasam. Nem vagyok rosszul, semmi, arra ia gondoltam, hogy lehet az is kozre jatszik, hogy mensim mindig honapokat kesik,most is mar 4 honapot, es mintha a petefeszkem be lenne gyulladva, ki is tapinthato. Veszek mindenkepp tesztet, de nagyon felek. Szerintetek a mensi elmaradasa miatt lett nagyobb a hasam vagy bajban vagyok?

Elore is koszonok minden ertelmes valaszt!

21/L


2019. dec. 28. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Simán lehetsz terhes ha nem védekeztetek! De miért nem csináltál már egy tesztet? Hogy tudsz így nyugodtan lenni? Attól, hogy nincs terhes tüneted, lehetsz az!
2019. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
89%

Egyes

Azt mondta a kérdező hogy védekeztek

Kérdező én nőgyógyászhoz mennék el a helyedben

2019. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Védekeztetek rendesen? Nem volt semmi gond vele? Remélem, nem a megszakításos módszerre gondolsz.
2019. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"mensim mindig honapokat kesik,most is mar 4 honapot"

Ez nem terhesség lesz. Voltál nőgyógyásznál kivizsgáltatni magad? Hormonzavar vagy PCOS is lehet a gond, ami esetén a meddőség is fennáll!

2019. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen hónapokat kimaradó mensivel, orvoshoz rohannék, hormongondod van nem is kicsi.... aztán, ha majd babát szeretnél küzdhetsz éveket, hogy helyreálljon a hormonháztartásod. Nem is értem... talán normális dolognak gondoltad?

Az egészség nem játék. Irány a doki mihamarabb.... Ettől független akár terhes is lehetsz, ha rosszul védekeztetek....

2019. dec. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább hormon gond lesz, de csinálj egy tesztet mert a doki úgyis rá fog kérdezni (a sajátomból kiindulva), hogy csináltál-e. De tényleg, ha ennyire rendszertelen a mensid, mielőbb keress egy jó nőgyógyászt és endokrinológust, ne hagyd, hogy tovább romoljon a helyzet.
2019. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jajj, igen azt kifelejtettem, hogy tobbszor is voltam mar emiatt orvosnal, az egyikuk teljesen leszarta, igy elmentem a masikhoz, o kuldott el ultrahangra, tobb cisztam is van, szedtem Norculutot is, hogy megjojjon, de beallni csak nem akar. A legdurvabb az 10 honap kimaradas volt.


Es vedekeztunk baratommal ovszerrel, csak paranoias vagyok ilyen teren, nem szeretnek meg gyereket, amig tanulok es nem jott egyenesbe minden teren az eletem.

Nagyon szepen koszonok minden kommentet!

2019. dec. 29. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!