Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20-àn volt az utolsò egyutletü...

20-àn volt az utolsò egyutletünk! Ma màr egy 10-es tesztnek mutatni kellene valamit ugye? 1. - 2. ara nem varom! Eddig semmi elojele nincs a mestrumnak. Lehetseges h meg baba lessz?

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ülj a seggeden türelemmel január 3-ig.
2019. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Kb a 14. naptól mutatja ki a teszt. Várd meg, hogy megjön-e vagy sem, ha nem jön meg, tesztelj. Ennyire egyszerű.
2019. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
9 nap után mit mutasson a teszt? A menstrudnak (?) meg nyilván nincs még semmi előjele, ha csak 3-4 nap múlva esedékes. Ha nem jön meg addig, akkor 4-5-én tesztelj, addig semmi értelme. És ne görcsölj rá.
2019. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt mensi előtt a kémiai terhességet is kimutatják a tesztek. Ennyivel hamarabb semmi nem mutatja ki. Egyébként nekem a 25-ös hamarabb mutatta mint a 10es. Legalább várd meg a nem várt napját!
2019. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kéne a tesztnek még mutatnia, hisz nincs mit. A megtermékenyítés nem azonnal történik meg, lehet csak 1-2 nap múlva az együttlétet követően akár, de minimum órák, kb. 10 nap a beágyazódás, ezután kezd csak el termelődni a hcg nevű hormon, amit a terhességi teszt érzékel. És ennek szintje ilyenkor még piszkosul alacsony. Úgyhogy minimum 2 hét együttlét után és lehet tesztelni. De én még várnék utána is pár napot a helyedben a biztos teszthez, ha nem jön meg a vérzés.
2019. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!