Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállalnátok így gyereket?

Vállalnátok így gyereket?

Figyelt kérdés
Van már két fiam. Mostanában gobdolkodom, hogy lehetne még egy 3-dik. Az a gond, hogy a férjem 40 éves én meg 30. Félek, mert a férjem azért csak idősebb és nem szeretném ha a gyerekkeim apa nélkül nőnének fel. Sokan úgy vannak ezzel, hogy 40 felett már ne vállaljon az ember gyereket.
2020. jan. 1. 09:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten akarnánk, igen. Hogy valaki meddig él, lutri. Holnap is elütheti a busz és lehet aktív 90es is. Semmi nem garantálja egyiket sem. 35 évesen pont olyan "öreg volt", mint most.
2020. jan. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
51%
Az én férjem is 40, ebben a hónapban már 41, de meg se fordult a fejemben hogy öreg lenne gyerekhez, pedig én nem is vagyok olyan fiatal mint te. Persze te ismered a férjed, ha pocakos, lusta, dohányzó ember aki hurkával eszi a szalonnát, akkor lehet hogy rizikós. Az én férjem rendszeresen sportol, nem dohányzik, nem kövér, szerintem pont időben vagyunk még egy utolsó babához.
2020. jan. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem még belefértek. Én 32 voltam, a párom 42. mikor megszületett a fiúnk, ő a második gyerek, nem tervezünk többet.
2020. jan. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
70%
Ha mindketten szeretnénk, a helyedben én bevállalnám. Az én férjem 8 évvel idősebb nálam, és habár még csak 36, de még most kezdtünk próbálkozni az első gyerekért. Lehetséges, hogy mi is becsúszunk a párom negyvenes éveibe. De én nem félek, nincs miért.
2020. jan. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
67%
Idén 40 a férjem (én 29), mi kettőt szeretnénk még a meglévő 2 mellé. Nem tartom későinek.
2020. jan. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
57%
Igen
2020. jan. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
13%
Most még nem tartjáok későinek, majd megbánjátok mire a gyerek lesz 15-17 éves..
2020. jan. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
82%
nem az életkortól függ, ismerek gyerekes anyukát, akinek a férje 33 évesen halt meg balesetben, egy másik 3 gyerekesnek 38 évesen rákban. Persze ez 2 gyerekkel sőt gyerek nélkül is szörnyű.
2020. jan. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
8%
Nem vállalnék gyereket idős férfival.
2020. jan. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
20%

Őszinte leszek, nem. Túl idős hozzá.


És hiába jön bárki ezzel a korai halál dologgal, ez akármikor megtörténhet, de ez baleset vagy betegség, ergo rendkívüli dolog.


Viszont az, hogy egy idősebb ember inaktív, beteges az sajnos teljesen természetes. A kor előrehaladtával senki nem olyan, mint huszonéves korában. És ez így is van rendjén.

2020. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!