Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hany gyereket vallalnatok, ha...

Hany gyereket vallalnatok, ha meg niem tudjatok miblesz a jovoben?

Figyelt kérdés
Van lakasunk,amin meg 4evig hitel van es van egy kisfiunk.Nem tudjuk eldonteni,hogy legyen e masik baba v ne...Szivunk szerint vallalnank,nincs kerdes!De az anyagiak....Nem tudjuk h tudunk e nagyobb lakasba koltozni majd es ki tudja h milyen tartosak a munkahelyek :/ (egyenlore biztos,de gyed utan?!)
2015. okt. 4. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én most várom a harmadikat. Senki sem tudja előre mit hoz a jövő, még a legjobb kilátásokkal is kerülhet nehéz helyzetbe egy család bármikor.

A helyedben vállalnám a másodikat.

2015. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Semki nem tudja mi lesz a jovoben.

Viszont a gyerekednek a legnagyobb dolog amit adhatsz az egy testver. Nem a draga jatek, ruha, vagy maganorak.

2015. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hármat szeretnénk, az első van úton. A helyedben úgy vállalnék másodikat, ha a lakás legalább két szobás, vagy elköltöznék albérletbe, a lakást meg kiadnám.
2015. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Annyit vállalnék, amennyit szeretnék, és bírok is! A körülmények mindig változhatnak, de én alakítom az életem.


Nekünk 1 gyerekünk van, és bár anyagilag megtehetnénk, akkor sem vállalunk többet. Nekünk így kerek az életünk.

2015. okt. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Nos, én anyagiak miatt egyet vállaltam volna, de kettő lett, mert nagyon akartam, hogy legyen tesó, nekem sosem volt. Aggódok is rendesen, mi lesz a jövőben, de egy gyerekkel is ugyanígy aggódnék, sőt gyerek nélkül is. Semmi sem biztos. Ha úgy érzed, hogy neked kettő kell és a férjed is úgy gondolja, akkor vágjatok bele. De tényleg csak ha mindketten úgy akarjátok.
2015. okt. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze,mindketten erre vagyunk.A visszatarto gondolat csak a penz :/
2015. okt. 4. 19:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja, mit hoz a jövő, nincs atombiztos munkahely sem, ezért ez nem befolyásol. Csak az, hogy hány gyermekhez érzünk magunkban erőt, türelmet, elég minőségi figyelmet.
2015. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A vagy,az akarat,a figyelem megvan bennunk es meg is lenne!Ugy erzem negyen lennenk egy teljes csalad.A szeretettel ,figyelemmel nincsen baj.Egyedul ami aggaszt a penz es a munka :/ de az nagyon!Most egy 1,5szobas lakasunk van es felek nem lesz penzunk nagyobbra v h visszamehetek e a munkahelyemre...
2015. okt. 4. 20:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, senki nem tudja mit hoz a jövő, ne ez tartson vissza. Viszont én 1,5 szobás lakásba nem vállalnék még egy gyereket. Bocsi, de ez az én véleményem. :/
2015. okt. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez az!Ez tart vissza,mert ahhoz el kene koltoznunk,arra meg nem tudom h lesz e penzunk a kesobbiekben
2015. okt. 5. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!