Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 nappal vagyok az ovulácio...

8 nappal vagyok az ovulácio után, előtte próbálkoztunk párszor,2 napja görcsöl az alhasam folyamatosan, mint ha meg akarna jönni. És nyilaló érzést érzek. Faradékony vagyok. Folyásom nincs, melleimben még nem érzek semmit.8 nap után érezhetek ilyet?

Figyelt kérdés
Ha esteleg baba van a dologban? :) vagy 6-7-8 nappal az ovulacio után ez még korai lenne? Előtte nem volt ilyen érzésem soha hiába voltam a menzesz előtt 1 héttel. Tesztet meg korainak tartom, hogy normális eredményt mutasson.

2020. jan. 2. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
A vérzés elmaradása előtt SEMMILYEN tünet nem jelent az égvilágon SEMMIT.
2020. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Korai még egyelőre, ilyenkor sok mindent beképzelünk magunknak. Várd ki a nemvárt napját.
2020. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Lehetsz terhes, de ezek nem annak a tünetei.
2020. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves első azért erős túlzás... sokaknak lesz szép pozitív a tesztje tünetekkel együtt kimaradt mensi előtt 2-3 nappal..

Egy biztos, ha terhesség miatt vannak a tünetek akkor a teszt is pozitív, mivel a hcg növekedés miatt jönnek a tünetek.


Nekem is 5 nappal nem várt előtt pozi lett a teszt, LH teszt miatt tudom az ovu pontos napját is. Erősen szédelegtem ami kitartott egész első trimeszterben.


Az viszont biztos, hogy ennyivel hamarabb nem lehet tünet mivel a terhesség sem áll fent. 8 nappal ovu után is a legjobb esetben a beágyazódás tart és amint befejeződik még 2 nap mire kimutatható hcg szint jelentkezik és esetleg lesz tünet. Van akinek tényleg csak a mensi kimaradás az első tünet. Ez a leggyakoribb, utána vannak akiknek 1-2 nappal hamarabb már minden jelentkezik, de leghamarabb kb 11 nappal ovu után van esély, ha minden pöccre azonnal sikerült. De ez nagyon kis %


Tehát 8 nappal ovu után akkor sincs terhesség, ha a fejed tetejére állsz is.


Minden esetre sok sikert, még lehetsz terhes, de ebben a pillanatban nem vagy terhes.

2020. jan. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én se egyből a biztos terhességre gondoltam, hanem arra, hogy ez lehet e jel, hogy baba van a dologban. Esetleg a beágyazódás jele e..
2020. jan. 2. 17:37
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Beágyazódási tünetek nincsenek. Aki mégis erről számol be az csak egy két perces szúrkál@sról beszél.


Nekem van, hogy ovu utántól megjön érzésem és görcseim vannak mensiig, mégse terhesség. 7 év után mikor terhes lettem első furcsa tünetnél tudtam és rohantam tesztet venni. Előtte mindig csak reménykedtem, minden tüneten agyaltam, hogy na ez talán baba? De nem az volt. Hidd el, ha terhes leszel nem lesz kérdés mensi előtt sem és, ha tüneted lesz a teszt is egyből pozi lesz.


Beágyazódás folyamatát nem lehet érezni. PMS tünetrk tömkelege viszont megfigyelhető ovu utántól. Legyél türelmes és ne kattogj rajta, ne keresd a tüneteket. Most túlzottan figyelsz mindent.

2020. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!