Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek kémiai terhessége...

Akinek kémiai terhessége volt, mennyire erős pozitív tesztje volt és mikortól kezdett halványodni?

Figyelt kérdés
Volt 3 hónapja egy kémiai terhességem, de nem tudtam róla csak a "vége előtt" 2 nappal, így nem tesztelgettem, csak egyet. Az elmaradás utáni napon, de rá 2 napra megjött... most megint terhes vagyok, egyenlőre csak erősödnek a tesztek, 2 napja késik.

2020. jan. 2. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Napokig halvány, de fotón látható volt. Tüneteim voltak, mint első gyerkőccel, vele is korán és a kémiainál is. Időre megjött, aznap lett csak egy kicsit erősebb a tesztebb, picit reméltem elmúlik a vérzés, de másnap igazán rendesen megvolt, csináltam egy tesztet és negatív lett. De 6 napig 5 különböző teszt is halvány pozi lett nem várt napjáig..


Nekem így volt, de ugye nem is erősödött. Kémiai nagyon hamar ürül, és a mensi se késik max egy pár napot.


Ha erősödik a teszt 2-3 naponta akkor jó esély van a sikeres terhességre.


Drukkolok. :)

2020. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem erősödött a csík.. 4 nap késéssel jött meg.

Gratula és drukkolok 😊

2020. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok! 😊
2020. jan. 2. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan közepes tesztjeim voltak. Olyan nem kellett keresni a másik vonalat de olyan igazi se volt. 5 nap késéssel jött meg. 2 hónapra rá ismét terhes lettem ott már 2 nap késésnél leugrott a csík. Most vagyok a 18. hétben.
2020. jan. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Örülök utolsó, hogy újra sikerült a baba! 😊
2020. jan. 3. 09:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 30.ciklusnapon már jól látszott, 2 naponta teszteltem, erősödtek a tesztek. (átl. 28-32napos ciklusok)

10 nap múlva mégis megjött 😔😢 (vagy kémiai volt vagy magas láz miatt történt)

Azóta még nem sikerült a baba 😔(szeptember)

Veled/veletek minden rendben?


29N

2020. jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, már a 18. héten járunk, teljesen probléma mentes terhesség. Nektek van azóta baba?
2020. ápr. 5. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!