Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van rá hogy...

Mennyi esély van rá hogy terhes vagyok vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
December 12-én kiszaladt a gumi, utána 5 nappal csináltam tesztet egy csík lett és a ciklusom is megjött, de tovább tart, mint szokott. Antibiotikumot szedtem betegség miatt. 16 éves vagyok, nem igazán állt még be rendszeresen a ciklusom.
2020. jan. 2. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Leghamarabb kb 3 héttel aktus után mutatja a teszt ha terhes vagy, 5 nap után felesleges volt tesztelni, mostmár lassacskán lehet.
2020. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ok h a ciklusod nem ált még be! És a szövegértelmezésed?

Elolvastad a teszt tájékoztatóját?

A ciklusod meg nem jön meg!


Egyébként valószínűleg nem vagy terhes

2020. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És ha kiszakadt a gumi miért nem kell esemény utánit bevenni? Az abortusz kényelmesebb szerinted?

Egyébként ha megjött a havid,nem hinném,hogy terhes vagy. Később azért tesztelj még egyet.

2020. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel jelen időben írod, úgy értelmezem, épp menstruálsz. Tehát nem vagy terhes. Azért tart tovább, mert ahogy te is írod, még nem állt be rendesen. A hosszabb menstruáció nem utal terhességre. De vegyél holnap egy tesztet, csináld meg, attól megnyugszol.
2020. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és azért csináltam hamarabb a tesztet, mert nagyon féltem, hogy baj lesz
2020. jan. 2. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Ez aranyos. Hiába csinálod korábban, a HCG hormont, amire reagál a teszt, a szervezeted nem kezdi el 5nappal az esemény utan termelni, tehát ha “baj van” sem mutatja ki még. Elmaradt menstruaci első napján már kimutathatja, vagy legkorábban 14 nappal az esemény utan.

Ha megjott a havid, nem vagy terhes, nyugi!

2020. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A menstruációd jön meg, ami a ciklusod része. A ciklusod nem tud megjönni.
2020. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!