Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki száraz akkor lehetmé...

Ha valaki száraz akkor lehetmég baba belőle a hőmérsékletem 36,9 agusztus 2dikán nem várom?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 06:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy száraz!?!?!? Nem értem...
2010. júl. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne hari a kövezkező fogalmazásért de már unom szajkózni... életembe ennél lucskosabb nem voltam.. majdnem h annyi mennyiségü folyásom volt mint ha mensesem enne csak csak testápolós volt.. sőtt nem h volt még mindig csak a mennyiség keveseb..
2010. júl. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tegnap száraz voltam ma meg olyan testápoló szerű krémes vagyok.
2010. júl. 21. 09:17
 4/8 anonim ***** válasza:
én kerek 5 hetes vagyok és kb 10.dpotól folyamatosan száraz. az előbbi beírások mutatják, hogy ez mindenkinél máshogy van
2010. júl. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első: szó szerint senki sem lesz száraz, csak annyit takar, hogy a bugyin alig vagy egyáltalán nem hagy foltot
2010. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Augusztus 2-a, még 12 nap, ezért szerintem korai lenne még bármit is mondani.
2010. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ovum óta nagyon nagy mennyiségű folyásom volt meg van is, most vagyok 6hetes terhes.Mikor száraz voltam nem lettem az de ez mindenkinél más.Még sok idő van vissza normális hogy magas a hőd menzesz elött 1 nappal is leeshet.
2010. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez annyit jelent,hogy ovu után vagy.Ha próbálkoztatok a babával és a nem várt előtt is fönnmarad a hőd,akkor valószínű sikerült a baba.De a tesztelésig csak találgatni lehet.
2010. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!