Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja kesik, megis negativ...

4 napja kesik, megis negativ teszt, miert? Majd kesobb szeretnek orvoshoz menni, de hatha valaki jart mar igy

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
4 napos késés nem a világvége, még akkor sem ha egyebkent nirmalis ciklusaid vannak.
2020. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont az előbb írtam egy 8 napos késéshez.


Nekem pár ciklussal ezelőtt 8 nap késéssel jött meg, egész ciklusban lh tesztet csináltam, és nem lett pozitív. Nem sikerült az ovu ezért 8 napot késett is a mensim.


Pl lehet ez egy ok, de ezer más is. A legtöbbször semmi kezelésre szoruló ok. Évente egy teljes mensi elmaradás is egészségesnek számít. Tini koromban pl minden nyár érkeztével, ahogy dög meleg lett egy hetet késett.. évekig minden egyes nyáron.


Nem vagyunk gépenk. Viszont 4 napos késéssel, ha alapvetően napra pontos ciklusaid szoktak lenni, terhesség esetén már pozi lenne a teszt. Nem gondolom, hogy terhes lennél, de amíg nem jön meg van remény.

2020. jan. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy negatív teszt négy napos késésnèl nem jelent rögtön terhességet. Bizonyára voltak már így nők, kinek mondjuk csak simán késett,-mert ilyen is van, kinek meg felborult a hormon rendszere. Hogy nálad mi van, a fene se tudja így. Itt senki se jós, és előrébb se vagy ha Ica leírja ide neked, hogy neki miért nem jött meg időben.
2020. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én jártam már így. Mindig pontosan jött meg, és egyszer 5 napot késett. Előfordul.
2020. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!