Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Velemenyeket szeretnek kerni!...

Adrienn101 kérdése:

Velemenyeket szeretnek kerni! Most kezdtem el az ovulacios teszt hasznalatat! Ezek mind negativnak szamitanak?

Figyelt kérdés
[link]

2016. szept. 24. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen.

De minek napi kétszer, ráadásul pont akkor nem, amikor kêne (délután)?

2016. szept. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elvileg negatív mind.Érdemes 16 körül tesztelni csak,minden nap ugyanakkor, és előtte 2 órát nem enni nem inni.M ilyen érzékenységű tesztek ezek?!
2016. szept. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg negativ de erosodik. Par nap es pozi lesz sztem. Elvileg tenyleg du kellene tesztelni, de mikor pozi volt nekem delelott is pozi volt,mikor meg nem, igyse-ugyse...:-)
2016. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves elso!! Annyiszor es akkor hasznalom ezt az oldalt amikor akarom! Mar multkor is tetted a meghegyzeseidet nem tudom mire! Ga veltaklat az oldal vagy a kerdesek javaslom keress mas elfoglaltsagot!!!


Kedves utolso! Igen pont ezert tettem fel a kerdesr ismet mert erosodni latom en is! De meg nem az igazi, viszont a papirjan az van hogy 10-20 ora kozott barmikor lehet elvegezni! K9rabban kene??

2016. szept. 24. 15:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Az elobb kinaradt 15 erzekenysegu a teszt!
2016. szept. 24. 16:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Te mi a fenéről beszélsz?? Elmentek hazulról?

Ezek szerint nem az első kérdésed? Vagy mire utalsz?

Azt kérdeztem, hogy minek reggel és este tesztelsz, amikor az ovutesztet DÉLUTÁN ajánlott!

Semmi mást nem írtam, és nem is válaszoltam jó régen ovus kérdésre. Kezeltesd magad!

2016. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok. Értem,én 25 öset használok,sokkal jobban látni a különbséget!Ugye ennél a résznél az lh kiugrás számít.Nekem nem erősödött,valtozó volt,csak amikor tényleg kiugrás volt,azt mutatta egyértelműen. Én is próbáltam 13kor meg 16kor,és volt,hogy a 13 órás mutatta ki az lh csúcsot jobban.

Szerintem mindenki a saját tapasztalata alapján próbálja ki okoskodni,mikor van ovulációja.

12 óra az miért reggel?!Ezt nem értem...

Szerintem,ha tudtok legyetek együtt mostanában is!:)

2016. szept. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Koszonom valaszod! Persze rajta vagyunk az ugyon :) es tenyleg csak tapasztalatokat gyujtok a tesztelesrol mivel meg sisem csinaltam! Folytatom az a biztos!:)
2016. szept. 24. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!