Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba projekt elején milyen...

Baba projekt elején milyen tanácsokkal látnál el bennünket vagy akár a múlt béli önmagatokat?

Figyelt kérdés

Most fogunk bele vágni, mi az amit szerinted megkéne fogadnunk? Te mit csinálnál másképp ha újra kezdhetnéd? Legyen szó bármiről.


Az én legnagyobb félelmem, hogy nem sikerül azonnal és rá fogok görcsölni.



2020. jan. 3. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Miért aggódsz már azon,hogy később fog összejönni?

De még ha így is lesz, mi lesz akkor? Lóverseny szerinted?

2020. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Akkor ettől már nem kell félned, mert már most rágörcsöltél :D

Felesleges túl sokat agyalni, mert a terhesség, szülés is egy természeti esemény, meg a baba is főleg hozott anyagból lesz, szóval nem azon múlik, milyen ügyesen vagy fifikásan csinálsz bármit, inkább tanulj meg alkalmazkodni és a dolgok jó oldalát keresni, akkor fogsz sok örömet találni ebben a korszakban.

2020. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Én korábban elmentem volna vizsgálatokra. Fiatalok voltunk, úgy voltunk vele, jön amikor szeretne, de nem jött. 5 év után lett terhes aminek rossz vége lett, ekkor derült ki, hogy pajzsmirigy alulműködésem van. Kaptam gyógyszert, de pl a miased ab műtét után nem volt peteérésem, eltelt újabb egy év ekkor találtam normális nőgyógyászt, aki endokrinológushoz küldött, ott kiderült, hogy IR-em van, kaptam rá gyógyszert és a harmadik ciklusban terhes maradtam. Utólag belegondolva szuper, ha évekig is türelmes egy fiatal párocska, de elsuhannak az évek sikertelenül ráérősen ami lelkileg megviseli az embert.. Kicsit bánom, hogy nem mentem hamarabb vizsgálatokra, egy egy vérvétel alapján kiderült minden és hamar sikerünk lett.


Teljesen jogos a türelem az elején, de egy év után mindenképp magán vérvétel + doki. Sőt, ha újra csinálhatnám a tervezés legelején mentem volna dokihoz, nehezen viseltem az egészet, főleg, hogy közben az ismerőseim sorba lettek szülők, mikor mi már évek óta alig vártuk.


Nem mindig jó várni, főleg a mai világban sajnos minden második nőnek van hormongondja ami miatt késik a kis csoda az életükből.


Ez az én véleményem, én tapasztalatom, szerencsére végül meglett a kis csodánk, csak többet kellett rá várni.


Sok sikert és jóval kevesebb várakozást kívánok! :)

2020. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fejben kell leginkább ott lenni. Két teljesen más dolog az, hogy szeretnél gyereket és az, hogy készen is állsz rá. Hiába szeretnéd a gyereket, ha tudat alatt tisztában vagy vele, hogy nem állsz rá készen, félelmeid vannak akkor szinte biztos, hogy nem fog összejönni.
2020. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Élvezzétek ki a kettesbenlétet.. pont ez vezet ahhoz hogy hamatabb legyetek 3-an.


Nem csinálnám másképp.


Nem jött túl hamar de túl későn sme ( fél éven belül)


(A 2. Viszont meglepően hanar sikerült.. pár hónapot vártam volna még)

2020. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

magamnak nem kell tanács mert igazából csak elhagytuk a védekezést és ennyi más nem változott

2 hónap múlva terhes lettem ...


szal tanács annyi h ne görcsölj rá ne tesztelgess semmilyent sem ! szeretkezzetek mikor jól esik és ennyi

nem is gondolj arra h de nekem KELL a gyerek

csak. az életviteleden annyi h több zöldség gyümölcs ha kell és sport de igazából ha ez van akkor elég

max szedj folsavat, mást nem kell, ha változatosan étkezel és mindig van friss zöldség gyümölcs

2020. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne stresszel rá. Ne akard azonnal.


Etkezz egészségesen, ne szedj be minden szrt, mert ha semmi bajod inkább árt mint használ (inofolic, cickafark, barátcserje és társai)

Elég a folsav és a kismama vitamin.

2020. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14 hetesek vagyunk, semmit nem csinálnék máshogy, 4hónap után jött össze, egyszerűen csak élveztük az együtt létet a korlátok nélkül (óvszer, megszakítás), én nem szedtem előtte vitaminokat, akkor kezdtem el szedni amikor kiderült a baba és akkor szoktam le a dohányzásról is. De szerintem Te/Ti már most rágörcsöltetek, ha ez megfogalmazódott benned. Olyan nincs, hogy "most fogunk belevágni", ez nem egy most induló csemegebolt, ezt nem lehet tervezni és beprogramozni. Vagy jön vagy nem, felesleges minden hónapba tervezgetni, mert pont emiatt nem fog összejönni. Egyszerűen élvezzétek egymást kötetlenül.
2020. jan. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!