Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt hónap 30-án voltam...

Múlt hónap 30-án voltam nődokinál aki azt mondta hogy zárt és felhuzodott a méhszáj és lehetséges hogy egy 2-3. hétben járó terhesség elkezdődőtt. Reménykedjek!?

Figyelt kérdés

De azota a hasam alja nagyon nyilalt szurkált és borzalmasan fáradékony vagyok egy két hete mindig csak aludnék. Jah igen mensim mult honap 17.volt borzalmasan fájt es kevés vérzésem volt ez volt 5 nap helyet 3 nap utana a 4 nap semmi 5 nap pedig barnázásÉs tegnap kellet volna megjönnie de idáig még semmi egy előjel sem!

Tesztet nem csináltam ( nem bízok a tesztekben mostanában tapasztalatból)


2019. aug. 15. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a teszt többet tudna mondani, mint mi.


De hogy hasznos is legyek, szerintem nem vagy terhes, nem stimmelnek az időpontok.

2019. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hcg szintet nézetsz a laborban az a biztos.
2019. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már voltam laborban várom az eredményt amit a doki mond majd meg szept.elején csak adig ideges vagyok picit
2019. aug. 15. 18:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a tesztre kell haragudni, ha nem vagy terhes.


Amúgy szerintem most sem, majd éjjel megjön.

2019. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért lehet, hogy mégiscsak kellene tesztet csinálni. Szeptemberig még van idő, addig akarsz idegeskedni? A doki megmondta, lehetséges a terhesség. Ennél többet szerintem más sem fog tudni mondani.
2019. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2019. aug. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaaah, ez a turkálós tyúk? Oh, istenem.
2019. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig csinálhatnal egy facelle vagy predictor tesztet. Az orvos pedig ilyen korai terhessegnel (ha egyáltalán terhes vagy) nem is láthatott semmit.
2019. aug. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7.válaszóló mien turkálos tyúk !?

Lemaradtam valamiről!?

Miről beszél ön!?

2019. aug. 16. 06:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Teszt. Reggeli pisiből. Nem azért nem csinálsz, mert nem bízol bennük, hanem mert félsz, hogy negatívat fog mutatni. Ha szeptemberig idegeskedni akarsz, akkor hajrá, józan ésszel én tesztelnék.
2019. aug. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!