Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelygyűrű mellett estem...

Hüvelygyűrű mellett estem teherbe, vannak vizsgálatok ennek igazolására?

Figyelt kérdés

4 évig szedtem tabit, majd 8 hónapja váltottam gyűrűre. Mindig rendben volt minden, mindkét módszerrel, sosem kellett kiegészítő védekezés. Arra figyeltem, hogy a gyűrű levétele előtt és felrakása után 1-1 napig, illetve amíg nincs fent ne szeretkezzünk. (Magamnak volt megnyugtatás, hogy így a tuti...). Azonban mégis teherbe estem. Párommal nagyon örülünk neki, igaz csak 2 év múlvára terveztük.

A szüleim viszont kiborultak, hogy felelőtlen vagyok, és biztos direkt estem teherbe. Nem akarok bizonygatni semmit, de léteznek olyan vizsgálatok, amivel tudnám igazolni, hogy igenis védekeztem? Vérvételből a hormonszintek esetleg? Vagy az a baba miatt már úgyis átrendeződött?


25/L


2020. jan. 4. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Hű, hallod... Nem irigyellek. Szerintem nincs olyan vizsgálat, ami már ezt kimutatná. De igazából mindegy is. A lényeg, hogy hogyan tovább. Azt szabad tudni, hogy miért akadtak ki ennyire a szüleid? Nem vagy már olyan nagyon fiatal, hogy a korod miatt legyen (legalábbis én nem gondolnám).
2020. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi majd ahogy nő a hasad megbékélnek.

Gratula!🙂

2020. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még fél évem hátra van a mesterképzésből (már csak az államvizsga kell), és azért. Meg hogy miből fogunk élni. Én nem fogom fel ilyen drasztikusan, a támogatásokra jogosult vagyok, megvan a szükséges munka jogviszonyom. Lakhatásunk is biztos.

Szeretem a munkám, azért is akartunk még várni, hogy egy picit dolgozhassak még, de 3 fő havi cca 350 ezer forintból szerintem meg tud élni. Nyilván nem megyünk a Karib-tengerhez hétvégente, de mi eddig sem igényeltük.

Szóval nem tartom magam felelőtlennek, csak jó lett volna valamit mutatni nekik, nincs kedvem vitatkozni velük, inkább csak azért.

2020. jan. 4. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Áh, értem. Hát, ha ezen múlna, én sem terveznék gyereket, ugyanis én harminc vagyok, és most csinálom a mestert. 😁 Ne aggódj, majd megbékélnek a szüleid. Sok sikert!


(u.i.: a nem irigyellek nem a terhességre vonatkozott, hanem a helyzetre, hogy a szülők így nekiálltak. Gondolom, hogy valaki félre értette, azért szavazott le.)

2020. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha lenne is ilyen vizsgálat, én a helyedben akkor sem bizonygatnék semmit. Miért is kellene? Ignorálni kell őket, egészen addig, amíg nem bírnak normálisan viselkedni és ehhez hozzáállni. Ha nem örülnek neki, az Ő dolguk, de ilyesmivel vegzálni Téged, nopláne gyanúsítgani, nagyon a legalja, akkor sem érdemelnének "bizonyítékot", ha lehetséges volna szerezned. Majd megbékélnek, ha meg nem, az ő bajuk. Okos, intelligens lányuk van, most végez a mesterképzéssel, nem is túl fiatal ehhez, stabil párkapcsolatban, normális körülmények között érkezne ez a meglepetés-baba, akit szeretettel vártok. Lehet váratlanul érte a hír Őke, ahogy Titeket is nyilván, nem kötelező ujjonganiuk sem, de ne alacsonyodj le arra a szintre, hogy magyarázkodsz, pláne bizonyítanod nem kell semmit sem. hatalmasat csalódnék a szüleimben, ha ilyesmire vetemednének, nem a 16 éves középiskolás gyerekük vagy, hogy kétségbe essenek, meg kiboruljanak, nem Nekik kell készen állniuk erre, hanem Nektek. Önállóak vagytok, magatoknak vállaljátok, sem anyagilag, sem más területen nem szorultok rájuk, eskü nem értem a hisztit, de nagyon gyerekes. akkor beszélnék velük legközelebb, ha észhez tértek, államvizsgára készülve várandósan, kisebb dolgod is nagyobb lesz annál, semmint hogy a drámájukkal foglalkozz, nyugalomra van szükséged.
2020. jan. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!