Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálkozott valaki missed ab...

Próbálkozott valaki missed ab után az első normális menstruáció után?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam Mo-n van a 3 hónapos várakozás. Más országokban azt vallják, hogy első mensi után neki lehet állni a baba projectnek,mert ha a szervezet felkészült, akkor megtapad,ha nem, akkor úgysem tapad meg. Erről mi a tapasztalat?
2020. jan. 5. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem most volt missed ab műtétem, első mensi után azt mondta az orvos próbálkozhatunk, mi fogunk is.
2020. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te hányadik héten veszítetted el a babát?
2020. jan. 5. 14:09
 3/11 kiccsbabcs ***** válasza:

7 hetesen volt a műtétem, az orvos azt monda 6 hétig kerüljük a házas életet. Mivel szakmabeli vagyok, én szerettem volna időt hagyni a szervezetemnek arra, hogy regenerálódjon, főleg a méh. Így 2 mensit vártunk, és utána már próbálkoztunk.


Azért mondják a 3 hónapot, mert annyi idő alatt biztosan regenerálódik a méhnyálkahártya, ahol megtapad a petesejt, így könnyebben marad meg a terhesség.

De minden nő más, máshogy regenerálódik a szervezet. Tudok olyat is, aki csak 1 mensit várt, olyat is, akinek meg sem jött már.. és olyat is, aki utána hónapokig próbálkozott.

2020. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9 hetesen. Sokáig vártunk rá, emiatt is kezdünk el hamar próbálkozni. Félek, hogy most is hosszú idő lesz..
2020. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi azonnal elkezdtünk próbálkozni az első ciklus után, azóta folyamatosan reménykedünk... Az egyik orvos a kórházban a műszeres befejezés után azt mondta, szabad, a másik a 6 hetet javasolta, aztán a saját nőgyógyászom (mire eljutottam hozzá) szintén azt mondta, hogy az első menzesz után nyugodtan próbálkozhatunk, úgyhogy én neki hittem. De szerintem ha nincs komplikáció, amint készen álltok rá, lehet próbálkozni... Szurkolok!
2020. jan. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mi is azt beszéltük a fèrjemmel,hogy jó lenne első mensi után,mert nem tudhatjuk mikor jön össze.

Bár vizsgálatokra is megyünk,mert nem szeretnénk újra keresztül menni ezen.

Mindenkinek szorítok!

2020. jan. 6. 13:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Missed ab után 1 ciklust vártunk és egyből össze jött, de sajnos ez a terhesség is missed abbal zárult. :(azóta egy cikluson megint túl vagyok, a 2. pedig nem akar megjönni 7 napja késik:/
2020. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, nálatok lehetett tudni, hogy mi volt a gond?
2020. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem. Voltam vérvételen az eredményekért még várnom kell, de az orvos szerint ezeken a vizsgálatokon 75%-ban semmi nem jön ki és senki nem tudja megmondani mitől volt. (Immunológia, alvadológia, genetika) Főleg,hogy nekem már volt egy terhességem minden panasz nélkül.
2020. jan. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már egy panaszmentes várandósságom. Remélem most már minden rendben lesz, drukkolok nektek is!
2020. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!