Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális a menstruáció alatt...

Normális a menstruáció alatt magas ébredési hő?

Figyelt kérdés
4. hónapja mérem az ébredési hőmet. Az előző 3 havi szinte egyforma,,mintázatú ". Menstruáció előtti napon leszokott esni a hőm 36.55-36.65re. Most viszont nem hajlandó lentebb menni. Tegnap ,,megjött " pontosan időben 28.ciklusnapon.De a betétem tiszta maradt ,csak akkor volt vérzés mikor pisilni mentem. Akkor is kevés. Ma már ennyi sincs. Alapjában véve 1-2 naposak a menzeszeim ezért megyek majd hormonvizsgálatra,már megvan az időpont (ok) . Szóval ezen nem lepődök meg. De a magas 37.19-36.99 ébredési hőt nem értem. Tesztet természetesen csináltam. Digitális clearbluet. Negatív. Valakinek volt ilyen ,hogy menstruált és fennt maradt a hő? Enyhe hányingerem van,ezen kívül semmi ami terhességre utalna.
2019. okt. 6. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
A hőmérő nem terhességi teszt. Vérzel, negatív a teszt így nem vagy terhes!
2019. okt. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy terhes lennék, tesztet csak megcsináltam mert félek a méhenkívüli terhességtől, mert volt már egy és 1 petevezetékem maradt. Én a testhőm miatt kérdeztem, hogy mitől maradhat magas ha eddig sosem volt a menzesz idején. Nem azt kérdeztem lehetek-e terhes ne haragudj
2019. okt. 6. 13:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk robotok, mindenkinek vannak szokásostól eltérő ciklusai. Közel 3 évet görbéztem, bizony volt, hogy csak mensi közben esett a hőm, alapvetően nem ritka, hogy mensi alatt csökken csak a hő, teljesen normális. Terhesség esetén viszont még hetekig magas marad, természetesen mensi nélkül :)


Kitartás, előbb utóbb sikerrel jártok.

2019. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Holnap kezdik a hormon panelt. Szerinted megemlítsem, hogy most így alakult a hő?
2019. okt. 6. 15:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán szoktak a hővel foglalkozni. Annyi minden befolyásolja. Az is lehet, hogy enyhén megfáztál. Hormonpanelt sem befolyasolja. Ha végiggobdoljuk nem is a hő számít, hanem maga a görbe. Ne aggódj ezen :)
2019. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2019. okt. 6. 16:32
 7/8 A kérdező kommentje:
Ilyen a görbém most.
2019. okt. 6. 16:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem ugyan abban az idopontban mered, akkor nem ad megfelelo tampontot a dolgokról.
2019. okt. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!