Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő alatt ürül ki a hcg?

Mennyi idő alatt ürül ki a hcg?

Figyelt kérdés
1nap késés után halvány pozitív 10es teszt, estére meg elöntött a vér. Ez volt 2napig. Szurkál a petefészkeimnél valami belső hang miatt csináltam tesztet, 25ös egyértelmű pozitív. Digi is pozitív 1-2 hetet ír fogantatásnak, ami reális is. Ha elment a vérzéssel létezik, hogy erősebb lesz a hcg 2nap után is? Orvosom egyelőre nem vette fel a telefont.

2020. jan. 6. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvos,lehet mégsem szakadt meg a terhesség
2020. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

erősebb nem lesz de sokáig kimutatható


mivel nem egyforma teszteket csináltál így nem tudni


sajnos a doki se fogja tudni szerintem csak pl 2 naponta vérvételből hogy mi történik


2 napos amúgy a mensesed?

2020. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kémiainál a mensi napján még erősebb tesztem lett, mint előtte, bár azért elég halvány volt az is. Másnap sokkal jobban véreztem, akkor már negatív volt a teszt. Nekem rendesen meg is volt 5 napig.


Ilyenkor érdemes ugyan olyan tesztet csinálni, azon látszik, hogy sokat vagy csak minimálisan erősödött, ha sokat, akkor érdemes elmenni orvoshoz, és mondani, hogy vérzés ellenére erősödő tesztjeid vannak, kérhetsz vérvételt. Illetve magán vérvétel 3000 forint, aznapi eredmény, ezt két nap eltéréssel ismételve lehet tudni, élő terhesség, vagy vetélés.



Drukkolok, hogy maradjon veletek!

2020. jan. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Progeszteron pótlást kaptam. Remélem marad
2020. jan. 6. 13:52
 5/11 A kérdező kommentje:
5-6napos vérzésem szokott lenni. Ez 2napig tartott ès nem volt annyira erős, mint egy átlag menszesz. Viszont úgy szurkál a petefészkemnél, mint amikor az elsővel teherbeestem. Menszeszt sosem “éreztem”
2020. jan. 6. 13:55
 6/11 anonim ***** válasza:

Csinálj új tesztet!

Drukkolok

2020. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még mindig pozitív! Vettem 2dbos gabrielt, hogy pár nap múlva összetudjam hasonlítani. Tombolnak bennem a hormonok az tuti, elég ramatyul vagyok, remélem azért mert itt van még a baba!
2020. jan. 7. 17:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Drukkolok! Ha is pozi lesz ne várj, menj nődokihoz akár sztkba is.
2020. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tegnap kaptam progesteront hüvelykapszula formában. Orvos azt mondta, hogy 1hónap múlva menjek hozzá, ha velünk maradt akkor már lesz szívhang is.
2020. jan. 7. 19:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező? Maradt a baba?
2020. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!