Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tegnap lefeküdtem a barátommal, és mikor végeztünk akkor vettük észre pár perc után, hogy a gumi bennem maradt. Ma elmentem nőgyógyászhoz és kaptam 72 órásat, escapelle a neve. Be is vettem, nagyjából olyan 40 óra telt el. Ugye nem lehetek terhes? És milyen mennyire hatékony ez a gyógyszer?

16/L


2020. jan. 6. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kerülhetett beléd sperma? Ha nem, akkor biztosan nem eshetsz teherbe. Ha igen, akkor sem valószínű. Az esemény utáni tabletták sem 100%-ig biztosak, de kevés az esélye, hogy így teherbe ess.
2020. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen lehetsz . Már elkéstél a 72 órás tablettával így 24 óra elteltével. A születendő kislányodnak majd ha eljön az ideje tanítsad meg hogy hogyan kell használni a condomot.
2020. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges, de ha igen akkor sem sok került belém
2020. jan. 6. 17:03
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

2

Miert kesett volna? Tegnap szexeltek ma kapott gyógyszert. Akárhogy számolom még benne van a 3 napban.

2020. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
De már megtörtént a fogantatás. A kérdés hogy Kevin lesz, vagy Klaudia? Viktor, vagy Viktória? Máté, vag Matilda?
2020. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Atya ég! És szerinted ez a gyógyszer mire való???

Régen én is egy nap után vettem be majd véreztem. Nem hiába 72 órás a tabletta. Gondolkozz!

2020. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kevés az esély hogy terhes lettél, a ciklusod hányadik napján vagy?


Illetve a condom helyes használatát én is ajánlom elolvasni, mert érdekes hogy pár perc után vettétek észre hogy benned maradt a gumi...

Kihúzni még merev állapotban kell úgy, hogy a tövénél fogni kell hogy ne maradjon a nőben (vagy lányban 😏) a gumi

2020. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!