Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után kinek mikor jött...

Szülés után kinek mikor jött meg először? Szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
Fejben már tervezzük a kistesót, de lehet gátat szab neki, hogy nem akar megjönni... 9 hós a babánk. Van valamilyen tea vagy természetes szer, ami meghozná? Hallottam az Aviváról is, van valakinek tapasztalata?
2010. júl. 21. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

Szia!


Attól hogy nem jön meg , korántsem biztos, hogy nincs peteérésed!

Nagyon ravasz a természet ám:)

Emellett a szoptatás sem fogamzásgátlási módszer, gondolom erről olvastál már itt is.

Legjobb lenne dokihoz fordulni , mert azért szülés után 7-8. hónappal "illik" megjönni....

2010. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem először szülés után 13 hónap elteltével jött meg, a szoptatás miatt.Nem tudom sajnos hogy van e valamilyen szer amivel meg lehet hozni, de szerintem ha már nem szoptatsz és még mindig nem jött meg akkor menj el nődokihoz, ő biztosan tud segíteni neked ez ügyben!Kívánom, hogy mielőbb jöjjön a kis tesó nektek!Szép napot!Szia! :D
2010. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem 5 vagy 6 hónap múlva, és 11 hónapos koráig szoptattam a kisfiamat, akkor hagyta abba amikor ismét babás lettem. Nem volt tervezett, de ő előbb érezte, mert nem is kérte már a cicit.
2010. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem 9 hós lesz a babám, egy hónapja nem szoptatok, minimális tejem még van, igazából pár nap gyenge vérzés volt kb 2 hete. a dokim azt mondta, amíg van tejem, valószínüleg nem jön meg, de attól még teherbe lehet esni, peteérésed lehet
2010. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az Aviva módszer tényleg rendezni szokta a menzeszt. [link]
2010. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bizony, szoptatás alatt, mensi nélkül is teherbe lehet esni, csak (neked sajnos) kisebb eséllyel, ugyanis ilyenkor olyan hormonok termelődnek, amik gátolják a peteérést. Viszont, ahogy már írták is, sose tudhatod, hogy mikor van először peteérés, hiszen csak utána jön meg... Esetleg ha már ritkábban szoptatsz, lassan változni fog a helyzet. Nekem 5 hós volt a Kisfiam, mikor megjött, mert már csak reggel/este tudtam szoptatni.
2010. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen egyedi dolog.Nekem szülés után 4 hónappal megjött,és onnantól be is állt a rendes ciklus.A kisfiúnk 19 hónapig szopott(6 hónapig kizárólagos anyatejes volt).A kistesó akkor fogant(tervezett)mikor még este reggel cici volt. 23 h.kismama
2010. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 11 hónappal jött meg, most 14 hónapos a kisfiam,még szopizik és sajnos még nem állt be rendesen nekem sem, mert a múlt hónapban teljesen kimaradt, pár nap barnázásom volt, de az is a ciklus 22. napján. Az Aviváról eddig én is sok jót hallottam...érdemes kipróbálni.
2010. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8 hónapos volt a fiam, amikor még nem menstruáltam, de azt vettem észre, hogy hányingerem van, meghát pont olyan érzésem volt, mint amikor az elsővel voltam várandós. Vettem tesztet, rögtön 2 csík. Orvosnál: uh-n 6 hetes terhesnek nézett. Most vagyok 14 hetes kistesóval!
2010. júl. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem egy éves volt a fiam mikor megjött.
2010. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!