Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark-tea és palástfű tea...

Cickafark-tea és palástfű tea kúra! Én hétfőn kezdem, ki tart velem?!

Figyelt kérdés
6 hónap (baba) próbálkozás után rászántam magam, hogy kipróbáljam! Remélem vannak velem hasonló cipőben, kezdjük együtt és osszuk meg egymással tapasztalatainkat!
2020. jan. 7. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én! :) Ovuig Cickafark/ málnalevél tea, utána palástfű+ barátcserje kapszula. Szurkolok magunknak 😇😇
2020. jan. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szuppper :) Te már elkezdted?
2020. jan. 7. 13:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Remélem orvosilag igazolt hormongondra használjátok... ennek hiányában hazavághatja a hormonokat és vagy 3 ciklus mire helyreáll... én is Beleestem ebbe a hibába. Ezek a homeos cuccok meg gyógynövények csak bizonyos gondok esetén segíthetnek, nem szimplán a teherbeesésen. Azért erre figyeljetek :)
2020. jan. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszi a válaszod! Ha ennyire hazavágja a “rendszert” akkor miért nem vényköteles?! Kicsit elbizonytalanodtam 😰
2020. jan. 7. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Mivel nem okoz hatalmas galibát, gondolom ezért, csupán az elhagyásával is visszaáll a helyzet, csak ugye idő... nem eltántorítani akartalak, csak én is kipróbáltam sok mindent és sajnos jártam ahogy jártam végül endokrinológus segített... az ő segítségével harmadik hónapban sikerrel jártunk, előtte közel 7 évig én is ráérősen próbáltam ki a praktikákat, de mivel oka volt a sikertelenségnek, pajzsmirigy meg IR így az alapból kicsit szervezettámoató dolgok nem segítettek.


Tényleg csak javasolni tudom, szánj egy vérvételre vagy kettőre pénzt, aznapi eredmény van, és ha valami eltér, célirányosan orvoshoz lehet menni, vagy az alapján házi praktikázni még az is jobb mint vaktában lőni :). Azt ugye nem állítom, hogy nem használ, de tudni kell mit növel mit csökkent, és egyáltalán a szervezeted hogy áll. Ha kell tudok abban segíteni miket érdemes megnézetni. De a neten is össze lehet szedni, milyen hormonokat illetve milyen egyéb dolgokat érdemes meglesni. Pl nálam meglepően alacsony D vitamin szint volt, ami szinten nem segíti a teherbe esést. Ezeket ugye az évek alatt folyamatban tudtam csak meg.


Bocsánat, hogy csak itt okoskodom és belekotyogok, de tudom milyen nehéz türelmesnek lenni és várni és várni. Tapasztalatom az lett mindenben, lassan egy szülést is levezetnék xD


Amit leszűrtem a saját tapasztalatomből, hogy ezen a téren nem érdemes házilag próbálkozni, ha nem jön a baba, mikor egyszerű vérvétel és megfelelő kezelés gyors eredményt hozhat :) Ilyenkor a kérdés mennyire türelmes a tervező pár :)


Minden esetre kívánom nektek, hogy ne kelljen túl sokat várni a boldogságotokra :D

2020. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves “utolsó”! Nagyon köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatod, igazán sajnálom, hogy Neked így alakult, igaz, a végkifejlet magáért beszél és lett babád!

Túl vagyok már a vérvételen, mindenem rendben van! Igazából nem gondoltam, hogy egy “mezei” tea ekkora galibat okozhat :(

2020. jan. 7. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha mindent rendben találtak, pajzsmirigy IR, 3. és ovu után 7 napi vérveteled is szuper, cisztáid sincsenek, akkor még a párod is megnézetheti magát, h@tha ott kell kis segítség. Azt írtad 6 hónap, tulajdonképpen még egészséges időben vagytok, nem sok az, csak türelmetlenek vagyunk, ha terhesek szeretnénk lenni :)


Ha gondolod kipróbálhatod a teát is van akinek használ, nem 100%, hogy neked is galibát okoz.


Egyéb iránt folsav, D vitamin, e vitamin ami hasznos és fontos azokat szedheted, ha még nem kezdted el.


Minde esetre ne csüggedj, ha a hormonjaid rendben, az már egy nagy pozitívum. A párod is szedhet vitamint. nálunka. biotechusa for men vált be, nem volt tökéletes eredménye, kicsit aggasztó volt, érdemes tudni ott is mizu.


Sok szerencsét nektek és feladni sosem szabad :)

2020. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm a válaszodat! Na jó, az igaz, hogy az általad említett vizsgalatokon nem voltam (még) azt hittem, ha óramű pontosságú mensesem van, akkor nem lehet nagy baj. Peteérésem tutira van, hőmérőzök. Páromnak is csinaltunk egy itthon elvégezhető termekenysegi resztet, tokeletes eredményt hozott ( persze lehetnek meg aprobb gondok), kezdesnek gondoltam jó
2020. jan. 8. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!