Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló tabletta mellett...

Fogamzásgátló tabletta mellett (jelen esetemben Lindynette) lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve szedem a Lindynette fogamzásgátló tablettát. Eddig semmi probléma nem volt vele. Mostanában volt egy egyszeri hányásos eset.

Az azt követő napokban nagyon fáradékony voltam,vagyok és rettenetesen émelygek.

Napra pontosan szokott megjönni,ami mindig csütörtöki napra esik.

Most lesz az az időszak.

Lehetek terhes illetve érdemes a menstruáció előtt 1-2 nappal tesztet elvégezni?


2020. jan. 7. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Ha megnyugszol, tesztelj. Nem valószínű sem a terhesség, sem az, hogy kimutatja.

Én speciel pont így készültem. Anyunak volt egy kis hányás, és megjöttem, bár az akkori készítmények össze sem hasonlíthatóak a mostaniakkal...

Ha csak egyszer volt a hányás, másnap bevetted a gyógyszert, akkor ne izgulj.

2020. jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

De igzgii 😇😃😃

De ha terhes vagy meg tartod nem?? 😊😊😊 tesztelj..

2020. jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Három hónapig használtam hüvelyi kúpot orvosi utasításra. Egy hónapja van egy új párom. Egy 2 éves kisfiú anyukája vagyok.

A kúpok miatt gondoltam,hogy felboríthatta a fogamzásgátló hatását.

2020. jan. 7. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja hát igen.

Igy akkor ez nem kívánt terhesség

2020. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Luxus elolvasni a betegtájékoztatót, hogy mit kell tenni más gyógyszer szedése, használata, hányás esetén? Ha ezek közül bármelyik eset gyengítette a fogamzásgátló hatását és te nem alkalmaztál kiegészítő védekezést, akkor igen, lehetsz terhes. És te nem menstruálsz. Megvonásos vérzésed van a tabletta szedése mellett. Nincs rendes ciklusod, itt egy dolgot tehetsz, hogy a lehetséges esetet követően 2 héttel tesztelsz.

Amúgy a fáradékonyság, émelygés a hányással is összefügghet, erre nem gondoltál? A sikeres együttléttől számítva minimum 2 hét, mire bármilyen terhességgel összefüggő tüneted lehet.

2020. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!