Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal babat tervezünk....

A párommal babat tervezünk. Eddig volt két sikertelen hónap. Most viszont oldalról furcsán faj a mellem. Még 6 nap van a nem vartig. Szerintetek reménykedhetek, hogy most sikerülni fog?

Figyelt kérdés
Mensi előtt csak 2 nappal szoktam érezni, de akkor is valahogy máshogy.

2020. jan. 7. 15:34
 1/7 anonim válasza:
100%
Hat remenykedjunk!! Szoritok nektek(:
2020. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is oldalról fájt a nemvárt idején, de csak épphogy, akkor teszteltem pozit, majd a fájdalom később erősödött.
2020. jan. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hasonlót érzek én is, még van 5 nap a nem vártig. Bár nekem néha szokott oldalt fájni mielőtt megjön, most viszont a mellbimbóm kezdett el hamarabb fájni, aztán oldalt, és fura volt. Kezd erősebben fájni, úgyhogy kíváncsi leszek. Szurkolok neked!
2020. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés után még nem állt be a havim fix időre, de kb 10-15.-ére nem várom. Semmi tünetem nincs, csak tegnap belenyílalt a fájdalom a mellbimbómba, pedig nem szokott fájni (bár, szoptatok még, de nem hinném, hogy ezért fájt volna, mert hiába van sok foga, ügyesen szopizik). Első terhességemnél sem fájt, mondjuk az a furcsa, hogy előtte való hónapban, hogy sikerült a baba, akkor voltam nagyon érzémenyek a melleim, de azt hittem, már akkor összejött a baba, de nem.
2020. jan. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt oldalról a mellem és szurka jellegű fájdalom.is volt de nem lettem terhes nem is voltam
2020. jan. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Nekem is kb 5 nap múlva nem vàrom.

Jelenleg 2 napja úgy fél vagyok puffadva mint ha 20 hetes terhes lennèk..nem tudom,hogy ez lehet e attól.9 hónapja probàlkozunk.

Ha most megjön jövő hónapban gyógyszeres segįtsèg lesz.


.do.

2020. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*fel puffadva.

Ki maradt már van egy 6,5 èves fiam


.do.

2020. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!