Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eszerint a 6-7. napon lehetett...

Eszerint a 6-7. napon lehetett az ovulációm vagy nem is volt?

Figyelt kérdés

Az lh tesztjeim egyike se ugyanolyan erősségű vonalat mutat, mint az ellenőrző csík.

Ezek szerint a ciklus 6-7 napja körül lehetett - vagy ez nem számít pozitívnak és nem is volt abszolút?

7.napon voltunk együtt a férjemmel, remélem sikeres lesz.


[link]


2020. jan. 7. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem mondanám pozitívnak, ha csak nem a hetedik napon (ami ha jól láttam, kimaradt) lett volna. Hány naposak a ciklusaid?
2020. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezek teljesen negatív ovu tesztek. De a 7. Napon ez èrthető is. Akkor pozítív ha ugyanolyan vagy erősebb a csík mint a kontroll. A majdnem se pozi. Hány naposak a ciklusaid? Teljesen felesleges a 4. naptól tesztelni.
2020. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Ezek a tesztek negatívak teljesen.Pozitív akkor lenne ha két egyforma erősségű csík volna.
2020. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Negatív tesztek, de miért ilyen korán? Ha 26 napos ciklusaid vannak akkor is csak a 10. napon kell kezdeni tesztelni. Ovu 14 nappal a mensi előtt van +-1,2 nap...
2020. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

24 naposak a ciklusaim. Általában..

Én sem hittem pozitívnak, csak furcsa, hogy elkezdett halványodni mai nappal. Olyan mintha tegnap lett volna a csúcs pontja. Ez össze zavart.

2020. jan. 7. 22:19
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, h Offolok. Én sosem tudtam értelmezni az ovi tesztet. Vettem a drága digitálisat is, volt is aktus, amikor mosolygó fejet jelzett, mégsem lett akkor baba. Én elmentem 3.és 21.napi vérvételre, ami kimutatta, hogy tutira van-e peteérés. A következő lépés az ultrahangos peteérés követés lett volna, de hálistennek sikerült enélkül is. Kétnaponta szexelés szerintem a legjobb recept. Max annyira figyeltem, hogy a hüvelyváladékom alapján feltételezett ovulációkor ne hagyjunk ki alkalmat fáradtság miatt.
2020. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*ovu
2020. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Mi a hatodik hónapban vagyunk és már van egy gyerekünk. Ő hamar megfogant. Most egyedül azt akarom kizárni ezekkel a tesztekkel és a testem figyelésével, hogy nálam van-e “gond”. Ha rendben megvannak az ovulációs napok, együtt is vagyunk eleget és mégsem sikerül, akkor orvoshoz kell forduljak.

Remélem a szülés nem okozott a méhemben gondokat. Volt petefészek cisztám, de az már felszívódott. Hacsak nem jött elő újra.. Szóval emiatt figyelem nagyon hogy hormonálisan mi újság van velem. Aztán kiderül.

2020. jan. 7. 22:40
 9/15 anonim ***** válasza:
Sajnos egy esetleges pajzsmirigy alulműködésre lh tesztekkel nem jössz rá. Szülés után a nők nagy százalékának bekrepál a pajzsmirigye, ez lehet pl ok a sikertelnségnek. Érdemes nézetni TSH szintet. Sok sikert!
2020. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, sajnos az ovuteszt nem mondja meg, hogy volt-e tüszőrepedés, csak az LH csúcsot jelzi. Én is azt gondoltam, hogy minden okés, aztán a hormonvérvételen kiderült, hogy progihiányom van.
2020. jan. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!