Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eszerint a 6-7. napon lehetett...

Eszerint a 6-7. napon lehetett az ovulációm vagy nem is volt?

Figyelt kérdés

Az lh tesztjeim egyike se ugyanolyan erősségű vonalat mutat, mint az ellenőrző csík.

Ezek szerint a ciklus 6-7 napja körül lehetett - vagy ez nem számít pozitívnak és nem is volt abszolút?

7.napon voltunk együtt a férjemmel, remélem sikeres lesz.


[link]


2020. jan. 7. 21:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek elég messze vannak a pozitív teszttől, mindegyik negatív. De 24 napos ciklusnál nem is kell ennyire korán tesztelni. 24 napos ciklusnál kb. 10. napon van ovuláció, azaz kb. elég lenne 6-7. napon elkezdeni a tesztelést, és ha valóban 10. napon van ovud, akkor 8-9. napon várható a pozitív teszt. És nem törvényszerű (sőt, szerintem az a ritkább), hogy erősödik-erősödik-erősödik-pozitív-halványodik-halványodik-halványodik. Hanem negatív-negatív-negatív, aztán egyszer csak pozitív.

De a hőmérőzés sokkal megbízhatóbb, abból egyértelműen látszik, hogy megrepedt vagy nem.

2020. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Digitális hőmérőm van itthon, vajon azzal is lehet nézni?

Szájban is?

2020. jan. 8. 20:13
 13/15 anonim ***** válasza:
A folyadékos/higanyos elvileg jobb, de nekem digitálissal is működött. Annyi, hogy nem csipogásig, hanem tovább hagytam bent. Szájban, hüvelyben vagy végbélben kell mérni.
2020. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Ez mind negatív.

24 napos ciklus esetén 8. Naptol kezd el az ovuteszteket csinálni

Hömerözni szájban felesleges, mert nagy a hiba lehetosege.

Emelkedő teshomerseklwt csucsponta ovulacio napjan van.

Egy orgazmus okozhat plusz peteérést,tüszőrepedést és a spermiumok 6 napig is elélnek . ( bizonyítekom van rá, 6 eves :D )

2020. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szoval ha a7- 8.-9. Nap korul vagytok együtt sztem siman lehet baba.

Ovu utani 14.nap korul jon meg a mensi azaz sztem neked ovud leghamarabb 10. Napon van.( persze ez nem torvenyszeru de nagy a valószínűsége) igy ilyenbkoran ovutesztelnj felesleges. Én is azt tapasztaltam hogy ilyenek a negativ ovutesztek aztan van egybpozitív aztan megint negativak.

2020. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!