Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért késik a menstruációm?

Miért késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

Csak véleményt kérek, tudom, ti nem tudhatjátok pontosan, csak hátha volt valakivel ilyesmi.


20 éves vagyok és a mai a 4. napja, hogy késik a menstruációm a naptáram szerint. Fél éve hagytam abba a fogamzásgátlót, amivel problémáim voltak, azóta viszonylag rendszeres a menstruációm, néha egy nappal előbb jön vagy barnázok előtte.

A barátommal óvszerrel védekezünk mindig, de volt, hogy behatolt anélkül, de nem folytattuk onnan tovább. Igen, felelőtlenség és igen, az előváladék is lehet mindennek az oka.

Azonban most volt vizsgaidoszak, ami nagyon stresszes volt számomra, emellett az eddigi rendszertelen és geszsegteken étkezésem helyett 1-1,5 héte mértékkel és csak egészséges ételeket eszem.

Jelenleg néha fájdogál a hasam és a mellem oylan ,,mensisen", illetve semmilyen folyásom sincs, tegnap vagy azelőtt pedig sűrű, krémszerű fehérfolyasom volt, de már az sem.

Holnap szeretnek reggel tesztet csinálni, de addig is, mit gondoltok?


Terhesség miatt késik vagy más lehet?



2020. jan. 8. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már most is kimutatná a teszt, ha tényleg terhes vagy.

Egyébként úgy tudom a stressz is okozhat késést.

2020. jan. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na, csináltam 2 Gabriel tesztet, az egyiken először csak egy paca volt, de aztán kijött egy vonal a C-nél, viszont szerintem ez a teszt nem volt teljesen jó, mert ilyen elkenődött pirosas volt. Úgyhogy csináltam megegy -iakét, amin már élesen kirajzolódott a C-nél a vonal és a T-nél pedig semmi nem volt.


4 percet vartam mindkettőnél, szóval többet mint kellene, mert a papiron 3 van, -ié elég biztosnak gondolom.


De mindenesetre holnap is csinálok egyet, de azt reggel és másik típusú teszttel.

2020. jan. 8. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Igen, azért megnyugtatásul csinálj még egy tesztet! Ha viszont még nem jön meg egy darabig, szerintem menj el nőgyógyászhoz, ő biztos tud valami okosabbat mondani. :)
2020. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!


Most reggel elvégeztem még egy tetszet, Clearblue-t, ez is negatív lett. Azonban mensinek semmi nyoma továbbra sem, semmi mellérzékenység, semmi..:(


A terhességet azért már ki lehet zárni, nem?

2020. jan. 9. 04:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy átlagban 31-32 naposak a ciklusaim mióta nem szedem a fogamzásgátlót, ez pedig a 36. nap jelenleg..
2020. jan. 9. 04:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz el tudsz menni? Ha még pár napig nem jön meg, szerintem nézesd meg magad!
2020. jan. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!