Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja késik a menstruációm,...

2 napja késik a menstruációm, a teszt negatív, mi lehet a háttérben? Eddig mindig pontos volt

Figyelt kérdés
2 napja késik a menstruációm, eddig 2 tesztet csináltam ami negatív lett. De mégis nyugtalanít.

2020. jan. 3. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk gépek. És 2 nap késés semmi.
2020. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent, hogy pontos volt...20éves korom előttvolt, hogy egy hónap ki is maradt, 20 év felett aránylag rendszeres 30-33 napos ( tehát előfordult, hogy 2 napot késett) 28 évesen szültem, azóta kiszámíthatatlan, 28-31 napos ami még jó, de van, hogy nincs ovum és akkor 38 napra jön meg. Ez sem jelent gondot, csak, ha nagyon rendszeresen eltérő ciklusok vannak.


Nőgyógyász szerint rendszertelen ciklus az ami 24 napnál rövidebb, vagy 35-nél hosszabb, az, hogy néha 28 néha 33 napos rendszeresnek számít.


Ahogy az első írta, nem vagyunk gépek, és nekünk nőknek rengeteg hormonunk munkálkodik non stop... az lenne a szokatlan, ha minden percre pontosan működne. Bőven elég, ha babát szeretnénk, és ott a gondolat ciklus vége felé, egyből tüneteket tudunk produkálni. Szó szerint még egy erősebb hőmérséklet változás is befolyásolja a hormonjainkat. Alapesetben késő menzesz és negatív teszt, nem jelent terhességet, lehet épp nem volt peteérés ezért a késés, vagy később volt peteérés, akkor is később lesz mensi. De akár terhes is lehetsz, ha eddig szinte napra pontos ciklusaid voltak kb 4 nap késésnél már pozi lesz a teszted, ha hosszabb ciklusaid is vannak, akkor legkésőbb egy hét késésnél már pozi lenne. Ha negatív akkor csak épp késik valami miatt.


Ne agyalj rajta :D

2020. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 99%-ban napra pontos, de 2 nap késés semmi. Bőven belefér. Nekem egyszer 5 napot késett, képzelheted, milyen ideges voltam már. Azt mondják, az idegeskedéstől is késhet, szóval nyugi.
2020. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!