Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki ismeri, mi a véleményetek...

Aki ismeri, mi a véleményetek ill. tapasztalatotok a GAL+ babaváró vitaminnal/-ról?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ezt szedem, párom a sima multivitamint. Saját tapasztalat: fertőzésveszélyes munkahelyem van, mióta szedem (kb fél éve) nem voltam beteg, de még csak a torkom sem fájt, ami nekem addig szinte napi szinten fájdogált.

A porkapszula (sárga színű) bevétele eleinte gyomorfájdalmat, hányingert okozott, párszor hánytam is.

Nekem úgy nem okoz gondot, ha kaja után fél órával veszem be. De ezt ki kell tapasztalni.

Párom közvetlen kaja előtt szedi be, neki így vált be.


29N

2020. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! És sikerült teherbe esni? :)
2020. jan. 10. 09:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a 3.próbálkozós hónapban, viszont sajnos nem tartott sokáig az öröm, 6.héten megszakadt a terhesség. :( Azóta (3 hónapja) még nem sikerült újra teherbe esni.
2020. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!