Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mennyit vártatok terhessègi...

Eszti28 kérdése:

Ti mennyit vártatok terhessègi toxèmia után egy újabb babavállalással?

Figyelt kérdés

#babavállalás #Terhessègitoxèmi
2020. jan. 10. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
7 évet, de nem is terveztünk újabb babát, de úgy alakult hogy lesz, az előző (első) terhességemnél kialakult terhességi toxémia, hellp szindróma, a terhesség vége felé már többször is voltunk bent a kórházban, ellenőrzésen, de nem tágult a méhszáj, legutolsó alkalommal már annyira szenvedtem, hogy mentő vitt be, és rögtön vittek a mütőbe, császár lett, és még a kórházban az ügyeletes szülésznek állt feljebb, hogy ilyen túlhordással és bajokkal miért nem jöttem hamarabb szülni... Holott előző nap is voltunk bent meg előtte is kB 4-5 alkalommal, mert már egyre rosszabbul voltam. Azóta magas a vérnyomásom, szednem kell vérnyomáscsökkentőt, most 30 hetes vagyok, sűrűbben járok kontrollra, de eddig rendben vagyunk, viszont már előre ki vagyok írva császárral, és azt mondják valószínűleg a kiirt időpont előtt fogok szülni, mert nagy az esély, hogy ezek a betegségek újra előjöjjenek.
2020. jan. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nálunk az első baba toxèmia miatt 24+5 napon született meg császárral, mivel nagyon felment a vèrnyomásom ès nagyon sok fehèrje volt a vizeletemben. A pici sajnos nem èlt sokáig, fejlettlensège miatt csak 2 hónapot èlt.Ez törtènt tavaly. Èn szeretnèk ismèt gyermekvállalással próbálkoznni, de a fèrjem fèl ès nem igazán tudom mivel tudnám meggyőzni, azok után, hogy az első terhessègem sajnos így vègződött. Ráadásul mi már harminc èv felettiek vagyunk.
2020. jan. 11. 11:17
 3/3 anonim ***** válasza:
34 hétre született a fiam súlyos toxémia miatt. Több gyereket én nem merek vállalni.
2020. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!